Нові дані надійшли від Fitch Ratings щодо банків Росії. Рейтинг заснований на звітах банків відповідно до національних стандартів. Виходячи з представлених даних, корпоративних кредитів було видано на 400 млрд рублів більше, що склало 1.5%. Враховуючи коригування через девальвацію російської валюти по відношенню до долара США, зріст дорівнює 122 000 000 000 (0.4%). Багато професійні трейдери вміють вигідно використовувати нестійкість курсів валют при інвестуванні в бінарні опціони. Ну а якщо ви початківець трейдер, рекомендуємо вивчати поради та підказки на сайті binary-optionss.com, які допоможуть вам використовувати торгівлю активами у вигляді валютних пар для бінарних опціонів більш вигідно і прибутково.
Збільшення роздрібних кредитів склало 1.3% за серпень, що в грошовому еквіваленті дорівнює 142 млрд рублів. Понад 75% зростання було забезпечено державними банками. Тільки чотири спеціалізованих роздрібних банків змогли збільшити показник відповідно до рівня ринку. Кредитні портфелі інших представників цієї сфери злегка зменшилися. Як від такого стану справ залежить торгівля бінарними опціонами, ви можете дізнатися на сайті binary-optionss.com.
Рівень клієнтського фондування збільшився на 245 млрд рублів. Цей показник не враховує гроші державних структур. Із загальної суми 36.3% надійшло за рахунок корпоративних і 63.7% за рахунок роздрібних клієнтів. Якщо враховувати валютну переоцінку, то виходить зменшення показника, рівне 196-ти мільярдам. Це число вийшло в результаті зменшення коштів компаній на 213 і 17-ти мільярдного збільшення роздрібних вкладів.
За статистичними даними економічного календаря для бінарних опціонів, зменшення спостерігається в сфері гос.фінансірованія. Зниження на 43 мільярди вийшло за рахунок скорочення коштів з боку ЦБ Росії на 139 мільярдів і збільшення на 96 мільярдів з інших державних джерел.
Для того, щоб компенсувати брак фінансування від держави і клієнтських коштів, банки використовували ліквідні активи, які накопичили раніше. Гроші та грошові еквіваленти, державні облігації, а також міжбанківські короткострокові розміщення були продані на суму 742 000 000 000 рублів.
Розмір чистого прибутку склав 76 мільярдів рублів. З них більша частина прибутку (31000000000) була зароблена Ощадбанком і групою ВТБ (24 мільярди). Роздрібні банки не змогли показати хороших результатів, за винятком Східного експреса (0.9 млрд.) І Ренесанс Кредиту (0.3 млрд.).
Першого вересня у 12 банків капіталізація була менш 11%. Показник чотирьох банків не діставав до 10.5%. Ними виявилися НБ ТРАСТ і Ренесанс Кредит з рівнем капіталізації 10.3%, Фондсервісбанк - 10.2% та Індустріальний банк - 10.1%.
Джерело: binary-optionss.com