ua en ru

Екологічне фермерство продовжує набирати популярності

Екологічне фермерство продовжує набирати популярності

Непроста економічна ситуація, яка панує сьогодні в Україні, підштовхує людей вишукувати все нові способи економії. В умовах помітного подорожчання товарів, в тому числі - і продуктів харчування, багато українців намагаються освоїти ази натурального господарства, щоб виробляти хоча б базовий набір продовольства самостійно. В першу чергу, цим цікавляться жителі сільської місцевості, проте все частіше натуральним господарством починають займатися і городяни.

Птахівництво в домашніх умовах

Одним із способів заощадити сімейний бюджет багато хто бачить самостійне розведення птиці в домашніх умовах - для власних потреб, а надлишки - на продаж. Займатися птахівництвом, маючи спеціальне обладнання - так звані інкубатори, сьогодні запросто може кожен. Сучасні технології дозволяють з точністю імітувати природне середовище інкубації курячих, качиних та інших яєць, отримуючи від цього максимальний приплід в гранично стислі терміни. Спеціальні інкубатори дозволяють розводити птицю в малих і великих кількостях, в фермерських та побутових умовах. Сучасні моделі інкубаційного обладнання оснащені спеціальними терморегуляторами, системою контролю вологості і рівня освітленості. Та що там - вони навіть здатні перевертати яйця зі встановленою періодичністю і під потрібним кутом, щоб забезпечити найкращі умови для дозрівання пташенят.

Вирощування екологічно чистих овочів і фруктів

Ще один напрямок, який сьогодні отримує все більших масштабів - це городництво і садівництво. Люди, які мають земельними наділами, намагаються використовувати їх для вирощування екологічно чистих овочів і фруктів, ягідних культур і навіть злаків. Вони обходяться дешевше і набагато корисніше для здоров'я, ніж магазинні аналоги, які із нітратами та іншими хімікатами. Поступово починають освоювати ази садівництва і городництва навіть ті люди, в розпорядженні яких є невеликі наділи неродючою землі. В такому випадку просто замовляється доставка потрібної кількості родючого грунту, який рівномірно розподіляється по поверхні ділянки для подальшої висадки плодових дерев, овочів, ягідних кущів, бобових та інших культур. Всі вони без проблем приживаються на привізній чорноземі і потім дають хороший урожай.