Ефективне збільшення грудей за допомогою пластичної хірургії
Краса жіночого тіла - це, перш за все, збалансованість розмірів всіх його частин. Але природа далеко не завжди дарує представницям прекрасної статі груди достатнього розміру. Крім того, багато жінок дуже самокритичні до розміру молочних залоз. Добре, що сучасна медицина здатна допомогти в практично кожному подібному випадку.
Пластика грудей - рішення популярної проблеми
Красиві груди - мрія кожної жінки. Але стати володаркою природного грудей достатнього розміру везе далеко не кожній жінці. Результат - невпевненість в собі, відсутність уваги з боку протилежної статі, необхідність поступатися більш удачливим в цьому плані суперницям. Неприємно, коли всього одна вада в зовнішності закриває жінці двері в повноцінне життя. Особливо, якщо в іншому тіло від природи отримало ідеальні пропорції.
Скінчено, існує чимало жіночих хитрощів, які дозволяють створювати ілюзію об'ємної грудей, але ж обман може розкритися. А пластична операція по збільшенню грудей дозволить знайти бажані форми і розміри кожній жінці незалежно від їх вихідних природних даних. Головне - вибирати досвідченого фахівця і не шукати спосіб отримати все безкоштовно.
Обвислі груди - не проблема
Можливості сучасної пластичної хірургії дозволяють легко повернути або отримати красу однієї з найпривабливіших частин жіночого тіла. Приводом для проведення збільшує маммопластики виступають:
недостатній з естетичної точки зору об'єм грудей, який не вдалося виправити за допомогою гормональної терапії;
постлактаціонная атрофія молочних залоз;
необхідність проведення реконструкційної маммопластики через хворобу або травми молочної залози;
бажання жінок збільшити розмір бюста - при відсутності протипоказань для проведення операції.
Обвислі груди в результаті годування дитини є однією з найпоширеніших проблем для молодої мами. Повернути красиву привабливу форму грудної залозі дозволяють сучасні грудні імплантанти.
пізні ускладнення
Використання гіпоалергенних матеріалів при виготовленні грудних імплантатів, а також застосування методик, що дозволяють зберігати їх форму в разі розриву, дає можливість убезпечити жінку від побічних ефектів збільшує маммопластики. Але повністю від можливих неприємних наслідків не застрахований ніхто.
Післяопераційні ускладнення умовно поділяються на ранні та пізні. Ранніми вважаються: больові відчуття при рухах рук, зниження чутливості окремих ділянок шкіри, набряклість в місцях хірургічного втручання. Пізні ускладнення включають:
зміна або втрату чутливості сосків;
скупчення ексудату в просторі імпланта;
утворення капсулярної контрактури;
поодинокі випадки пухлинного переродження тканин молочної залози.
Помітивши негативні прояви на ранньому етапі, слід відразу звернутися до лікаря. Це дозволить своєчасно розпочати їх лікування і в більшості випадків уникнути серйозних наслідків для організму.