Вийти на дохід в 50% річних мріє кожен. А ще більше людей мріють отримати їх швидко і нічого при цьому не робити. Чи це можливо? Невже існують фінансові інструменти здатні приносити річний дохід в 50%? Найцікавіше, що так, є.
Головною особливістю даних інструментів є відносно низький ступінь ризику. До того ж ці активи є простими в розумінні суті їх роботи.
Отже, що ж це за інструменти, які здатні приносити інвестору дохідність у 50% річних? Це акції, валюта, структурні продукти і єврооблігації. Всі наведені активи довели на практиці, що вони дійсно дозволяють отримувати 50% річних.
Розглянемо на прикладах з життя, як саме все представлені вище види фінансові інструменти принесли їх власникові настільки високий прибуток.
Хотілося б почати з самого простого, а саме з акцій. Здійснюючи купівлю / продаж акцій різних компаній, інвестор може отримувати 50% прибутку за більш короткий термін ніж один рік. Так, наприклад, акції компанії «Аерофлот» за період 25.02.16 - 25.05.16 показали прибутковість в 50%. З 13.07.15 по 04.12.15 на 50% зросли акції компанії «Мвідео». Також за 2015 рік акції «Мосбіржі» зросли трохи більше 54%. Таку ж прибутковість за 2015 рік показали і акції компаній «Протек» і «Система». Трохи меншу прибутковість показав «Сургутнефтегаз» (45%). Також існують компанії, акції яких показали прибутковість значно більшу, ніж 50% річних за 2015 рік. Наприклад, акції компанії «Мосбіржа» показали 56%, «Аерофлот» - 84%, «Сбербанк» - 85%.
Рекордну річну прибутковість в 170% показали акції компанії «Полюс».
Тепер поговоримо про єврооблігації. Даний вид фінансових інструментів дозволяє отримувати дохід трьома способами: отриманням купонного доходу, курсової різниці і різниці між купівлею і продажем облігації. Таким чином, сумарна прибутковість єврооблігацій може досягати 50% річних і навіть більше.
Наприклад, єврооблігації компанії «Промсвязьбанк», купонний дохід яких становить 10.20%, за рік. З огляду на різниці між купівлею і продажем дана єврооблігація показала прибутковість в 40% річних. Сумарна прибутковість даної облігації без урахування курсової різниці валют вже показала прибутковість в 50% річних, що значно перевищує бажаний кінцевий результат.
У разі зміни курсу валют в позитивну сторону, інвестор може отримувати ще більший відсоток прибутку.
Далі поговоримо про валюту. Інвестування в валюту дозволяє інвесторові заробити достатньо хорошу річну прибутковість. Можна привести в приклад 2014 і 2015 рік, коли відбулося падіння рубля по відношенню до інших іноземних валюта (євро, американський долар). Купивши євро за російський рубль за курсом 50 рублів за 1 євро і обмінявши його потім по курсу 75 рублів за 1 євро, можна було б заробити близько 50% за більш коротких термін, ніж рік.
Нарешті, ми підійшли в структурним продуктам. Досить складно розробити такий структурний продукт, який буде приносити інвестору 50% річних. Але команда аналітиків компанії «ITinvest» допомагає вирішити дану проблему своїм клієнтам в складанні інвестиційного пакету активів з високою часткою професіоналізму і відповідальності.
Таким чином, для того, щоб збільшувати за рік свій капітал в 1,5 рази досить просто інвестувати в чотири фінансові інструменти, а саме в акції, структурні продукти, єврооблігації і валюту.