Живий манекен і розпрямляч подушок. Яку "екзотичну" роботу пропонують у Польщі
Українцям у Польщі пропонують не тільки фізичну роботу, але й посади, на яких не занудьгуєш. Незвичні вакансії стосуються як спілкування з людьми, так і з тваринами.
Яку екзотичну роботу пропонують у Польщі, TRAVEL РБК-Україна повідомляє з посиланням на міжнародну компанію Gremi Personal.
Найцікавіші вакансії від польських працедавців
Аналітичний центр компанії із працевлаштування Gremi Personal зробив підбірку топ-10 екзотичних вакансій, які пропонують у Польщі.
"Ринок праці стрімко змінюється, а стереотип, що українцям у Польщі пропонують виключно важку фізичну роботу все ще поширений. Ця добірка екзотичних вакансій, з якими до нас зверталися роботодавці, демонструє, що у Польщі можна знайти роботу за будь-яким покликом", – зазначає Анна Джоболда, директорка департаменту рекрутаціїї Gremi Personal.
Серед незвичних вакансії були такі:
- визначник статі курчат на птахофабриці;
- черга-мен в державних закладах;
- тестувальник ігристого вина на завод з виробництва вин;
- збирач черв'яків в рибацький магазин;
- тестувальник комп'ютерних додатків;
- розпрямляч подушок у меблевий салон;
- ремонтник погризених речей в притулок для цуценят;
- біхевіорист (дослідник поведінки) у зоопарк;
- живий манекен в магазин одягу;
- тестувальник корму для тварин на завод.
У компанії додають, що хоча попит на традиційні спеціальності набагато вищий, але щоб знайти вакансію для душі, потрібно одне – продовжувати пошук.
Де українці найбільше працюють у Польщі
Зараз найбільше українців працюють у секторі харчової промисловості. За даними Gremi Personal, на виробництво їжі припадає 40% працевлаштованих. Це робота у ресторанах чи на фабриках.
Фото: Робота в харчовій промисловості (gettyimages.com)
Приблизно така сама частка припадає на товарне виробництво. Інші 20% майже рівномірно розподілені від фармацевтики до бджільництва. За останній рік вдвічі збільшився попит на працівників у сфері виробництва яхт.
Зазвичай робітники на підприємствах заробляють 15-17 злотих за годину, що в еквіваленті приблизно 130- 150 гривень. Ця ставка підвищується разом із посадою. Керівником можна стати за 3 місяці після початку роботи. Робітники обирають, скільки вони хочуть працювати – 8, 10 чи навіть 12 годин. Загалом у середньому робітники заробляють 1000-1100 доларів на місяць.
Нагадаємо, ми писали, як отримати пенсію в Україні після роботи в Польщі.