Фронтмен відомого українського рок-гурту "Пошлая Молли", Кирило Блєдний, який раніше агітував поляків "вступити у російську імперію", пояснив, що це була пародія на росіян та їхню імперськість.
Про це пише РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Instagram музиканта.
Свої слова про те, що поляки мають "розмовляти нормальною мовою - російською, а не своєю у*анською", артист назвав "стьобом".
Кирило Блєдний (фото: російські ЗМІ)
"Мені здавалося, що цей прикол зчитується ось так. Очевидно, що це товстенний рофл. Це ліричний герой. Це пародія на імперського росіянина. Я просто стібався. Мабуть, гумор не для всіх. Гумор некоректний у цій ситуації. Яка російська імперія? Я українець, ви знаєте мою позицію. Очевидно, що це був жарт. Вибачте за гостренький гумор", - сказав співак.
Однак, поки Кирило Блєдний записував виправдувальне відеозвернення, його прихильники з Польщі, які, вочевидь, не зрозуміли "приколу" співака, почали закликати організаторів відмінити гастролі "Пошлой Молли".
Прихильники гурту з Польші обурені заявою виконавця, закликаючи його повертатися до Москви, якщо його не влаштовує польська мова.
Кирило Блєдний (фото: російські ЗМІ)
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що ЗСУ ліквідували російського режисера.
Також ми писали про те, що один з найкращих музикантів світу одягнув українську вишиванку.