ua en ru

Врожайні та смачні. 5 найкращих сортів солодкого перцю

Врожайні та смачні. 5 найкращих сортів солодкого перцю Які перці посадити на розсаду (фото: freepik.com)

З початком весни у дачників та городників розпочався свій сезон - розсади та насіння. А тому зараз багатьом цікаво, який сорт солодкого перцю принесе багато врожаю та не буде надто вибагливим. Існує декілька чудових варіантів.

Який перець краще садити на розсаду у березні, розповідає РБК-Україна (проект Styler).

Під час написання матеріалу було використано джерела: "Яскрава клумба", "Агросіті".

Найкращі сорти солодкого перцю - врожаю буде так багато, що доведеться роздавати

"Анастасія"

Ви отримаєте великі конусоподібні плоди. Кущі перців цього сорту називають високоврожайними, зав'язь з'явиться навіть у прохолодну погоду. Плоди виростають соковитими та солодкими. З одного квадратного метра "Анастасії" ви отримаєте до 15 кілограмів урожаю.

"Кубоподібний товстяний"

Цей сорт перців сподобається дачникам, які переживають за врожай через хвороби. "Кубоподібний товстяний" не боїться популярних захворювань, які вражають рослини. Ви отримаєте соковиті плоди з великою кількістю м'якоті. Такі перці не гірчать, дуже солодкі, і підійдуть для консервації й свіжих салатів.

Який болгарський перець корисніший для здоров'я (фото: freepik.com)

Найкращі сорти перців (фото: freepik.com)

"Боярд" (Талісман) F1 (Lucky Seed)

Цей ранній сорт забезпечить вас великим урожаєм білого болгарського перцю. Плоди "класичної" форми спочатку виходять світлими, кольори слонової кістки, а коли вони повністю дозрівають, стають червоними. "Боярд" не боїться змін погоди та хвороб.

"Моноліт" F1 (Lucky Seed)

Цей середньоранній гібридний сорт перців здивує вас сильними кущами. Ви отримаєте великий урожай, стійкий до хвороб та транспортування. Перці із щільною шкіркою чудово "переносять" дорогу та радують неймовірним смаком.

Як доглядати за перцем (скриншот)Урожайні перці для розсади (фото: freepik.com)

"Хаскі F1" (Enza Zaden)

Ви отримаєте ранній урожай конусоподібних перців середнього розміру. Кущі та плоди не бояться бактеріальної гнилі та вірусних хвороб пасльонових культур. Кущі ростуть потужними, з добре розвиненою кореневою системою. Вони невибагливі та порадують тих, хто не хоче проводити на грядках багато часу.