Воно насправді існує: вчені розповіли, де розташоване місце біблійного Армагеддону
Науковці заявляють, що стародавнє місто Мегіддо на півночі Ізраїлю, є біблійним місцем Армагеддону, де відбудеться останнє битва добра і зла.
Про це повідомляє ресурс IFLScience.
Де розташоване місце біблійного Армагеддону
Стародавнє місто Мегіддо, яке зараз є археологічною пам'яткою, було заселене протягом приблизно шести тисячоліть, починаючи з 7000 року до нашої ери. У Новому Заповіті це поселення відоме як місце останньої битви між добром і злом.
Книга Об'явлення пророкує, що вирішальна битва відбудеться, коли "демонічні духи" скличуть "царів усього світу, щоб зібрати їх на битву у великий день Бога Вседержителя на місці, яке по-єврейськи називається Гармагедон".
Хоч назва згодом змінена на Армагеддон, більшість науковців вважають, що вона походить від "Хар Мегіддо". Це означає "гора Мегіддо". Колись це місто було одним із найважливіших у стародавньому світі, воно лежало на головному сухопутному шляху між Єгиптом і Месопотамією.
Мегіддо мало значну військову та комерційну цінність завдяки стратегічному розташуванню. Тому його багаторазово атакували й намагались захопити.
Мегіддо було стратегічно важливим містом (фото: www.pinstopin.com)
Яким було "апокаліптичне" місто у давнину
Після масових набігів місто відбудовували й Мегіддо через століття перетворився на величезний "тель", або курган. Перші розкопки поселення у 1925-1929 роках виявили послідовність цивілізацій, що сягають кінця кам'яного віку.
Археологи там знайшли палаци, величезні храми і стародавні укріплення, серію замурованих воріт, які ймовірно побудовані за царя Соломона.
Також на місці розкопок вчені виявили таємний підземний тунель, який постачав воду до укріпленого міста з найближчого джерела. Це дозволяло мешканцям виживати під час облоги.
Зараз Національний парк Мегіддо, до складу якого входить археологічна пам'ятка, є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і популярним туристичним напрямком.
Раніше ми розповідали про те, чи пророкували насправді майя кінець світу у своєму календарі.
Читайте також про те, що у Чернігові знайшли унікальні поховання раннього християнського періоду часів Київської Русі.