Якщо ви досі не чули про спіруліну, саме час дізнатися про неї. Адже цей суперпродукт у вигляді зеленого порошку чи пігулок надзвичайно корисний для здоров'я.
Що таке спіруліна і з чим її їдять - в матеріалі Styler далі.
Спіруліна - рід прокаріотичних водоростей. Вони мали вирішальне значення у розвитку життя на Землі, і здавна використовувалися для харчування та оздоровлення, є предметом міжнародного дослідження.
Ці водорості називають замінником білка і їх вживають, зазвичай, змішуючи з напоєм або додаючи до їжі.
Як пише The Sun, спіруліну вживали ацтеки в 13 столітті для лікування різних хвороб і підтримки своїх марафонських пробігів. В наш час вона стає дуже популярною як інгредієнт оздоровчих смузі.
Спіруліна має вигляд порошку або пігулок (фото: pixabay)
"Антиоксиданти мають чудову здатність проникати всередину і знищувати вільні радикали, які, по суті, є отрутами, з якими ми стикаємося в повсякденному житті", - кажуть дієтологи.
На думку експертів Клівлендської клініки, Лондон, речовини, що містяться в спіруліні, можуть зменшити запалення в організмі, що може знизити ймовірність розвитку цілого ряду неприємних захворювань (хвороба Альцгеймера, хвороби серця, рак тощо).
Одне дослідження, опубліковане в National library of Medacine, виявило, що спіруліну можна використовувати для зменшення пухлин у людей, які живуть з раком ротової порожнини.
Експерти виявили, що лише один грам спіруліни на день протягом року зменшив кількість ракових пухлин у 45 відсотків учасників дослідження.
Тим, хто страждає від сінної алергії може допомогти вгамувати деякі неприємні симптоми.
Ще одне дослідження, опубліковане в тій же NLM показало, що регулярне вживання спіруліни може допомогти полегшити нежить.
Водорості мають антибактеріальні властивості, які допомагають боротися з мікроорганізмами, що викликають карієс.
Вчені, пише Research Gate, перевірили антибактеріальну силу спіруліну, створивши рідину для полоскання рота
Люди, які використовували засіб, помітили значне зменшення зубного нальоту та гінгівіту, які пов’язані із захворюваннями ясен.
За даними Клівлендської клініки, попри переваги суперпродукту, деякі люди не повинні вживати спіруліну, це:
В будь-якому разі перш ніж прийняти рішення про вживання спіруліни як добавки, проконсультуйтеся з вашим лікарем.
Раніше ми писали, чому шкіра виглядає тьмяною і старою і як "омолодитися" безкоштовно.
Також читайте про важку хворобу, через яку страждають українці після 40 років.