Як не можна їсти заморожені овочі? Ці правила мало хто не знає

Заморожені овочі багато хто використовує неправильно та наражає свій організм на небезпеку. Категорично не можна їсти їх сирими і цьому є важливе пояснення.
Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на сайт Health.
Ризики споживання заморожених овочів сирими
Деякі люди не готують заморожені овочі, наприклад, кидають блендер, щоб зробити смузі або сік. Часто люди не дотримуються інструкцій на упаковці, коли готують заморожені овочі та не знають, що вони можуть бути заражені мікробами.
Старший керівник Інституту харчової безпеки Джанет Бафер розповіла, що заморожені овочі схожі на будь-який інший сирий продукт - завжди існує ймовірність зараження патогенними мікроорганізмами.
Бактерія listeria monocytogenes у заморожених овочах може викликати бактеріальне захворювання під назвою лістеріоз, яке буває двох форм: кишкової та інвазивної.
Кишковий лістеріоз часто викликає діарею та блювоту, тоді як інвазивна форма може призвести до грипоподібних симптомів, сплутаності свідомості, судом і навіть смерті.
Буфер підкреслила, що заморожування не знищує певні мікроби у продуктах, включаючи гепатит A та норовірус. Воно просто обмежує ріст бактерій.
Люди, які їдять заморожені овочі в сирому вигляді, піддаються більшому ризику захворіти.
Як приготувати заморожені овочі
Дуже важливо дотримуватись інструкцій із приготування заморожених овочів. Упаковка часто містить відомості про безпечність харчових продуктів, вказуючи, що овочі потрібно готувати при високій температурі. Дотримання цих вказівок знижує ризик захворювань.
Важливо знати, що заморожені овочі не є готовими до вживання продуктами. Вони вимагають додаткової обробки, перш ніж їх можна споживати.
Раніше ми повідомляли про 5 груп продуктів, які варто їсти при проблемах зі шлунком.
Також ми писали, чи справді яйця з помаранчевими жовтками корисніші для здоров'я.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета - надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров'я звернутися до лікаря.