Цей суперпродукт знижує запалення та зміцнює імунну систему: нове дослідження
Один зі звичних для нас продуктів, виявляється справжнім суперфудом, тобто тим, який приносить максимальну користь для організму.
Який саме продукт допоможе знизити запалення в організмі та зміцнить імунну систему, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Wales Online.
Який відомий нам продукт є суперфудом
Науковий керівник і лікар заявили, що з’являються докази того, що два види грибів зміцнюють імунну систему, допомагають психічному здоров’ю та корисні для серця.
"Останнім часом гриби набувають величезної популярності у світі здоров’я та благополуччя, хоча їх зв'язок зі здоров’ям відомий давно . Традиційна китайська медицина використовує гриби через їхні терапевтичні властивості завдяки вмісту бета-глюканів (типу харчових волокон), пов’язаних зі здоров’ям серця та імунітету", - повідомив науковець Дам'ян Бове.
В усьому світі існує понад 10 тисяч видів грибів, деякі з яких їстівні, а деякі - ні. Два види грибів, які привернули особливу увагу - це їжовик та рейші.
Лабораторні дослідження показують, що гриб їжовик може допомогти підвищити активність імунної системи кишечника.
Подальші дослідження показують, що білок у цих грибах сприяє росту корисних кишкових бактерій, які зміцнюють імунітет.
Також повідомляється, що гриби Рейші також можуть покращити імунну функцію.
Також їжовик сприяє і психічному здоров'ю. У невеликому чотиритижневому плацебо-контрольованому дослідженні за участю жінок із різноманітними скаргами на здоров’я, включаючи симптоми менопаузи та погану якість сну, учасники, які вживали екстракт, повідомили про нижчий рівень роздратування та тривоги, ніж у групі плацебо.
Доктор Памела Мейсон, дослідник, дієтолог сказала, що також є докази того, що гриби мають переваги з точки зору запалення, здоров’я серцево-судинної системи та когнітивного здоров’я.
Читайте також, який смачний фрукт допоможе знизити ризик утворення тромбів.
Раніше ми писали про продукт №1, від якого треба триматися якомога далі.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета - надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров'я звернутися до лікаря.