Досить часто ми не розуміємо який у нас тип шкіри голови та волосся, ба більше, навіть не знаємо, що варто обирати догляд і за типом волосся і за типом шкіри голови. А деякі продукти не лише псують здоров’я волосся, а ще й викликають залежність.
Про те, які три засоби не варто додавати до свого щоденного догляду за волоссям, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Instagram-профіль Aptecka.ua.
Існує багато засобів, які використовують гарний маркетинг, замість гарного складу продуктів. Це не означає, що такі засоби геть не годяться для застосування. Для когось вони є ідеальними. Проте важливо знати кілька деталей про розрекламовані продукти по догляду за волоссям.
Досить часто ми самі не знаємо, що краще обрати для догляду за волоссям. Адже нікому не доставляє задоволення щоденне миття голови. А також кожна володарка локонів бажає, щоб волосся виглядало доглянуто, щоб воно блищало, до того ж природно та щоб волосся росло здоровим і зберігало об'єм та колір без посічених кінічиків.
Цей шампунь зазвичай використовують для боротьби з лупою. Проте лупу він не завжди лікує. Але завдяки своїм компонентам, просто вбиває весь мікробіом, викликає залежність і ви не зможете просто так від нього відмовитись.
Якщо використовувати цей шампунь, коли ваша шкіра голови схильна до жирності, то приблизно через півроку або рік ви можете стикатися з проблемою надмірного та посиленого випадіння волосся. І все це через те, що шампунь дійсно відмінно справляється з очищенням шкіри голови, але вимиваэ захисний бар'єр.
Цей скраб для миття голови певно знають всі, адже він чудово очищає шкіру голови, проте він є дуже агресивним. І завдяки своїм абразивним часточкам у складі, здатен подразнити шкіру, викликати запалення та лущення.
Варто зауважити, що все індивідуально, це лише рекомендації фахівця та її спостереження.
Раніше ми писали про яєчний шампунь і чи дійсно ефективний цей популярний з часів СРСР засіб від лупи.
Також читайте наш матеріал про те, як правильно доглядати за волоссям у холод і мряку.