Всі знають, що гарний сон - це запорука нашого здоров'я, але не всі вірять, що це настільки важливо. Недосипання підвищує апетит, голод і тягу до калорійної їжі, а контроль поведінки погіршує, що негативно впливає на масу тіла.
Коли треба лягати спати, щоб не гладшати, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на допис тренера Віктора Мандзяка у Facebook.
Віктор пояснив, що у людини є залоза епіфіз. Вона виробляє гормон сну мелатонін. Це стається вночі, коли немає сонячного світла.
В час, коли ми не спимо, у мозку накопичується аденозин - речовина, яка відповідає за втому. Якщо ви не спите на протязі, наприклад, 16 годин, у вас виробляється аденозин.
Коли ви лягаєте спати - у вас синтезується гормон сну мелатонін.
Тренер наголошує, що спати людині потрібно щонайменше 8 годин, а от коли це буде - то ваша справа. Також важливо лягати спати щодня в один і той самий час.
"Для здоров'я важливо не, коли ти лягаєш спати, а регулярність і достатність сну. Ти маєш лягати в один і той же час кожної ночі і спати достатньо", - повідомив Мандзяк.
За словами експерта, ви можете починати свій ранок у будь-якій годині, коли вам це комфортно, але головна умова достатньо висипатись.
Нагадаємо, що тренер назвав п'ять простих та дієвих способів швидко схуднути.
А також ми розповідали, як не переїдати та не гладшати.