Справжній скарб для жіночого здоров’я та краси: названо найкориснішу кашу
![Справжній скарб для жіночого здоров’я та краси: названо найкориснішу кашу](https://www.rbc.ua/static/img/_/k/_krupa_zlaki_krupi_magazin_freepik_com_9a9edc17f2759fcf37b052d1e57b60db_650x410.jpg)
Перлова крупа, відома як перловка, - це справжній скарб для жіночого здоров’я та краси. Вона містить безліч корисних вітамінів, мінералів і клітковини, які не лише зміцнюють організм, а й допомагають зберігати молодість.
РБК-Україна (проект Styler) розповідає про корисні властивості перловки, про які ви могли не знати.
У чому неймовірна користь перловки?
Покращує стан шкіри
Завдяки вмісту цинку перловка сприяє регенерації шкіри, загоює дрібні пошкодження та надає їй здорового вигляду.
Підтримує травлення
Клітковина, що міститься в крупі, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, допомагає уникати запорів і сприяє здоровій мікрофлорі кишечника.
Зберігає стрункість
Завдяки низькому глікемічному індексу та високому вмісту клітковини перловка забезпечує тривале відчуття ситості, зменшуючи апетит. Це ідеальний вибір для тих, хто прагне схуднути.
Підтримує серце та судини
Бета-глюкан допомагає знижувати рівень "поганого" холестерину, а магній і калій покращують роботу серця.
Зміцнює імунітет
Селен, що є в перловці, виступає як потужний антиоксидант, який захищає організм від інфекцій.
Як правильно готувати перловку
Щоб отримати максимальну користь:
- Замочіть крупу на 4-12 годин, щоб скоротити час варіння.
- Варіть у співвідношенні 1 частина крупи до 3 частин води протягом 40-60 хвилин.
Кому варто бути обережними
Перловку слід уникати людям із непереносимістю глютену. Також надмірна кількість клітковини може викликати здуття у деяких людей.
Перловка - це доступний, корисний і універсальний продукт, який чудово підійде для щоденного раціону. Вона не лише зміцнює організм, але й дарує красу та молодість шкірі.
Раніше ми писали про крупу, яка продовжує молодість.
Раніше ми розповідали про поживні властивості круп.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета - надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров'я звернутися до лікаря.