Що станеться з вашим тілом, якщо їсти суп кожного дня
Суп - це заспокійлива та універсальна їжа, яку споживають у багатьох культурах світу. Крім того, цей продукт дуже смачний, додавання його в щоденний раціон може мати кілька позитивних ефектів для вашого організму. Ця страва може мати багато переваг, але вона також може мати деякі недоліки.
Що буде, якщо споживати суп щодня, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Marca.
Плюси вживання супу
Включення супу в щоденний раціон може принести багато переваг для здоров’я. По-перше, супи є чудовим джерелом гідратації, оскільки в них багато води.
Вони також часто містять овочі, що збільшує споживання клітковини, вітамінів і необхідних мінералів. Це не тільки покращує травлення, але й зміцнює імунну систему.
Супи також можуть допомогти контролювати вагу завдяки низькому вмісту калорій і великому об’єму, що дає змогу почуватися ситими при меншій кількості калорій. Вони також легко засвоюються і можуть бути налаштовані відповідно до ваших харчових потреб.
Можливі недоліки вживання супу
Незважаючи на користь, щоденне вживання супу може мати деякі недоліки.
Багато магазинних супів містять високий рівень натрію, який може сприяти підвищенню кров’яного тиску, якщо вживати його в надлишку. Крім того, якщо ви їсте виключно супи без включення інших груп продуктів може призвести до дефіциту поживних речовин.
Деякі вершкові супи можуть бути калорійнішими, ніж здається, тому важливо читати етикетки або готувати більш здорові варіанти.
Нарешті, супи з високим вмістом клітковини можуть спричинити збільшення активності кишечника, що є позитивним для багатьох, але може спричинити розлад травлення, якщо ви не звикли до споживання великої кількості клітковини.
Раніше ми писали про 6 корисних зимових фруктів, яких варто наїстися в сезон.
А також читайте про те, як не погладшати під час зимових свят.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета - надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров'я звернутися до лікаря.