Жіноча менструація здавна була овіяна різними прикметами, з яких більшість - звичайні забобони, але в деяких все ж можна знайти раціональне зерно. Вірити в них чи ні - вибір кожного, але знати про них все ж цікаво і пізнавально
Дізнайтеся нижче з матеріалу Styler про прикмети щодо місячних, в які вірили ще наші предки.
Наші предки вважали, що під час менструації жінка стає сильнішою і більш сприйнятливою. На менструальній крові навіть робили привороти, а також ворожили на майбутнє.
З цієї причини не варто нікому "давати" свою менструальну кров, інакше можна втратити жіноче щастя. Особливу силу, за віруваннями, мала кров від найпершої менструації в житті дівчини.
Вважалося, що під час менструації жінці не варто ходити до церкви, пекти хліб чи робити заготовки на зиму. Навіть існувала прикмета, що жінці не можна готувати їжу під час критичних днів.
І зараз деякі жінки утримуються від таких процедур, як епіляція чи фарбування волосся.
Цікаво, що в деяких з таких прикмет є доля правди.
Це вірування народилося давно, коли ще не було сучасних засобів гігієни. Тож жінка під час менструації або після пологів (коли йдуть лохії) могла в прямому сенсі "осквернити" підлогу храму. Зараз же така установка застаріла і втратила сенс.
Дійсно, жінка через гормональні зміни в дні менструації може мати видозмінене сприйняття смаку. А от щодо того, що їжа швидко зіпсується, це швидше забобон.
Під час критичних днів може бути підвищений больовий поріг, тож деякі види епіляції можуть бути болючішими. А фарба на волосся, кажуть перукарі, може погано взятися.
Пам'ятайте, що більшість цих прикмет все ж не має раціональних пояснень. Тож вірити в них чи ні - тільки ваш вибір.
Раніше ми писали, що не можна робити на весіллі і перед ним, щоб не накликати біду і нещастя.
Також дізнайтеся, які речі за прикметами не можна класти на ліжко.