Обід - це не тільки час для їди, а й важливий час, щоб зупинитись та відволіктись від роботи. Є певні речі, які категорично заборонено говорити людині, з якою обідаєте.
Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на сайт Huffpost.
Терапевт Брітні Лауро розповів, що ви ніколи не знаєте, через який період проходить людина і чому їсть ту чи іншу страву.
Наприклад, у когось може бути розлад харчової поведінки, тому зауваження про те, наскільки здорово людина харчується, може сприйматися як похвала за стан.
У людей також можуть бути проблеми зі здоров’ям, при яких необхідні зміни в харчуванні, наприклад відмова від глютену або перехід на рослинні продукти.
Дієтолог , що вказівка на те, що людина їсть страву, яка вам не подобається, може змусити їх почуватися ніяково. Це також може здатися, що ви порівнюєте своє тіло з їхнім.
Особливо якщо ви кажете щось на кшталт: "Я ніколи не міг би їсти стільки цукру, інакше я набрав би вагу".
Подібні заяви можуть змусити когось почуватися засудженими щодо свого вибору їжі. Крім того, уникайте коментарів щодо розміру та наповненості тарілки.
Ніколи не коментуйте, як їжа вплине на чиєсь тіло. Також уникайте негативних розмов про зовнішність.
Якщо ви часто чуєте подібні коментарі і вони вас турбують, то варто розробити стратегію.
По-перше, уникайте погоджуватися з коментатором і приєднуватися до маркування продуктів або обговорення того, чи варто вам їх їсти.
Часто зміна теми є найкращою стратегією. Перенаправлення також може допомогти, коли хтось говорить про те, що ви не хочете обговорювати. Можна запитати про щось зовсім не пов’язане з їжею.
Якщо ви "пряма" людина, то просто скажіть: "Чи можемо ми не говорити про їжу чи тіло?" Важливо завжди вміти встановлювати межі дозволеного.
Раніше ми повідомляли, чому варто відмовитись від комплексних обідів восени.
Також ми писали про 5 корисних та швидких обідів, які можна взяти з собою на роботу.