25 грудня українці відзначать Різдво Христове за григоріанським календарем. Цей час вважається особливим і кажуть, може здійснити найзаповітніше бажання. Головне - правильно його загадати.
Як це зробити - читайте нижче в матеріалі Styler.
На Різдво бажання можна загадувати, починаючи зі Святвечора, 24 січня, коли у небі зійде перша зоря. Подумайте про найбажаніше, опишіть його в деталях: можна зробити це подумки наодинці з собою, можна написати на папері чи за допомогою гаджетів.
Якщо ви хочете авто, то назвіть його марку і коли саме ви хочете стати його власником. Якщо мрієте про переїзд в інше місто (країну), то назвіть місце і так само подумайте, коли саме ви би хотіли це зробити
Гроші краще не загадувати, ліпше попросіть одразу про те, про що мрієте. Описувати річ або подію мрії треба в подробицях і деталях.
Не загадуйте нікому зла. Не загадуйте гарне собі, а шкоду іншим.
Неправильно побажати: "Я хочу не хворіти в 2023 році". Правильно: "Нехай я і мої близькі будуть здоровими у 2023 році".
Якщо ви самі не вірите в здійснення мрії, то краще нічого не загадувати зовсім. У будь-якому зверненні до святих, зірок і Всесвіту найголовніше - це щирість і віра.
Поставте у Святвечір на вікно запалену свічку. Для любові використовують червоні, для поліпшення здоров'я або благополуччя - зелені, для відпочинку - блакитні, для романтичного настрою - рожеві.
Запаліть відповідну свічку і весь віск з неї скапайте на свою записку-бажання.
Ниткою того ж кольору, що і свічка, перев'яжіть папірець, згорнутий конвертиком. Носити цей оберіг потрібно весь рік.
І пам'ятайте, що бажання виконується не за помахом чарівної палички, а тому потрібен час для його виконання. Не варто чекати що завтра або протягом тижня вам хтось подарує авто. Просто продовжуйте доводити до досконалості ваше бажання: формулюйте, деталізуйте і уявляйте.
Читайте також про найкращі фільми до Різдва Христового.
Крім того ми писали, чи можна відзначати Різдво двічі - 25 грудня і 7 січня.