Стати майстром слова та підтримати будь-яку розмову не так і складно, якщо знати кілька загальних правил. Цікавий співрозмовник завжди вміє правильно будувати діалог, знаходить потрібні слова для того, щоб виходити з будь-якої ситуації.
Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Instagram психолога Ірини Кулік.
Експерт радить показувати інтерес до того, що говорить ваш співрозмовник. Слухайте уважно, задавайте питання та проявляйте зацікавленість.
Виведіть собі якусь формулу: якщо монолог триває кілька хвилин і співрозмовник з цікавістю слухає, то можете продовжувати, якщо ні, то зупиніться і попросіть його розповісти про щось.
Варто ділитися власними історіями, думками та експертними знаннями. Це може сприяти цікавому обміну думками та розширенню горизонтів обох сторін.
Шукайте спільні інтереси чи теми, які цікавлять обох. Це створить основу для глибшого та плідного обговорення.
Психолог радить проаналізувати розуміння та співчуття до думок та почуттів співрозмовника. Потрібно виявляти підтримку та розуміння його точки зору.
Будьте відкриті до нових ідей, поглядів та досвіду вашого співрозмовника. Це сприятиме кращому обміну інформацією та поглибленню діалогу.
Ваша міміка, жести, тон голосу також мають значення. Ірина Кулік каже, що найкраще дотримуватись ввічливої та відкритої позиції, це допоможе підтримати приємну атмосферу під час спілкування.
Чим більше ви знаєте та цікавитеся, тим більше тем ви можете обговорювати. Розширюйте свої знання та інтереси, щоб мати більше можливостей для захоплюючих розмов.
Раніше ми писали про те, що робити, якщо ваш партнер відмовляється від сексу.
Також читайте, чому чоловік постійно критикує жінку та як правильно реагувати.