Люди можуть ретельно стежите за своїм раціоном і намагатись контролювати кількість споживаного цукру. Однак, цукор може знаходитись в неочікуваних продуктах, які усі споживають кожного дня у великій кількості.
Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на пост дієтолога та нутриціолога Віри Курин в Instagram.
За словами фахівця, люди навіть не здогадуєтеся про те, скільки цукру вживають за день.
Попри те, що навчальні заклади включають, наприклад, сосиски до раціону школярів, говорити про користь цих продуктів, тим більше для дитячого організму, не можна.
Все тому, що крім високого вмісту жиру, наявності трансгенної сої та глутамату натрію у складі ковбас та сосисок є велика кількість цукру, в середньому 20 чайних ложок на кілограм продукту.
У пакетованих соках не лише велика кількість штучних барвників та консервантів, а й цукру (200 мл/5 ч.л). Замість соку в пакетах краще з’їсти фрукт цілком, отримавши не лише вітаміни та мікроелементи, а й клітковину.
Окрім величезних доз цукру (200 мл/6 ч.л), енергетики містять ще й багато іншої шкоди. Надмірне надходження кофеїну з енергетичними напоями може призвести до гіперстимуляції травного тракту, нудоти, блювання, діареї та болів у животі.
Також кофеїн може також стати причиною рефлюксу, печії та езофагіту.
Багато людей таку категорію продуктів вважають дієтичними. кукурудзяні пластівці залиті питним йогуртом - не найкращий сніданок.
Такий сніданок не тільки здатний покрити денну норму цукру (200 г/4 ч.л), а й шкідливий для всієї гормональної системи через різкий викид інсуліну.
"Цілих 8 чайних ложок на півлітрову пляшечку йогурту - дуже високий показник для здорового та дієтичного харчування", - каже дієтолог.
Існує кілька досить небезпечних захворювань, які у наш час неймовірно поширені:
Раніше ми повідомляли, чим можна замінити цукор у варенні.
Також ми писали, що буде з організмом, якщо на 30 днів відмовитеся від цукру.