Ситуація, коли колишні партнери нагадують про себе тим, чи іншим чином, знайома багатьом, кому довелося мати стосунки. Але не варто тішити себе надією, що він чи вона дійсно хоче повернутися у ваше життя, і що то – справжнє кохання, адже усьому виною... хімія.
Про це говорить психолог Тетяна Гнатюк в Instagram.
За словами експертки, причина в тому, що в мозку відбувається активність у великій ділянці, яка відповідає за залежність. У цей момент партнер відчуває підвищений рівень дофаміну та нейромедіатора норадреналіну, а вони відповідають за стрес і бажання просити про допомогу.
"І коли норадреналіну забагато – партнер відчуває тривожність та безсоння і, звичайно, думає, що причина цього – це ваша відсутність у його/її житті. Перебуваючи в таких процесах, партнер готовий на все, щоб повернути вас", – пише психолог.
До цього прекрасного біохімічного букету додається ще рівень пристрасті і почуття невизначеності в стосунках, який штовхає спробувати ще раз, що й змушує швидше пробачити будь-що партнерові.
"Коли партнер бажає відновити стосунки, навіть які були не найкращі, то це є страх самотності, і не більше", – додала Тетяна Гнатюк.
Раніше ми писали, що означає, коли чоловік перестав писати і дзвонити.
Крім того читайте, що насправді треба чоловікам від жінок.