В Одесі переселенці пільгових категорій з Волноваського району отримують допомогу від Фонду Ахметова

До Одеси через бойові дії евакуювалося чимало людей. У хабі для переселенців з Волноваського району "Пліч-о-пліч" тривають видачі допомоги від Фонду Ріната Ахметова.
Про це пише РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на прес-службу фонду.
Її можуть отримати ВПО пільгових категорій, які зареєстровані у цьому хабі. А саме:
- пенсіонери,
- люди з інвалідністю,
- родини з дітьми під опікою,
- матері-одиначки,
- багатодітні сім'ї,
- малозабезпечені родини.
У складі кожного продуктового набору: макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, соняшникова олія, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет, печиво.
З 2014 року Фонд передав для жителів України понад 13 млн продуктових наборів. Допомога надається в рамках програми "Рінат Ахметов - Порятунок життів".
За консультацією щодо умов отримання допомоги звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду.