ua en ru

Motorola показала перший у світі гнучкий смартфон-браслет

Motorola показала перший у світі гнучкий смартфон-браслет Перший у світі гнучкий смартфон-браслет (фото: Motorola)

На виставці Lenovo Tech World '23, Motorola представила концептуальний пристрій із гнучким FHD+ pOLED-дисплеєм, який можна змінювати відповідно до потреб користувача.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на офіційний сайт для прес-матеріалів Lenovo.

Компанія відзначила, що така технологія базується на їх багатому досвіді роботи з гнучкими мобільними і великими пристроями, що розкладаються, включаючи ПК.

Цей пристрій здатний працювати як звичайний Android-смартфон у горизонтальному положенні, а також перетворюватися на стендовий пристрій при його згинанні. Однак можливість обертати екран навколо зап'ястя викликає певне здивування, оскільки його доцільність залишається незрозумілою.

Motorola показала перший у світі гнучкий смартфон-браслетПрототип оснащений гнучким дисплеєм, що складається з кількох сегментів (фото: Motorola)

У повністю розгорнутому стані користувачі можуть користуватися всім 6,9-дюймовим екраном, але в зігнутому положенні доступна тільки частина екрану з діагоналлю 4,6 дюйма.

Крім того, на цьому пристрої компанія продемонструвала деякі інноваційні розробки в галузі штучного інтелекту. Наприклад, користувачі можуть завантажувати фотографії власного одягу, щоб створювати унікальні шпалери для робочого столу з використанням штучного інтелекту.

Motorola показала перший у світі гнучкий смартфон-браслетУ згорнутому стані користувачі можуть зробити фотографію, відійшовши від телефону (фото: Motorola)

Також була представлена технологія Privacy Content Obfuscation, яка служить для захисту даних користувача в соціальних мережах. Ця технологія дозволяє виявляти конфіденційні дані, такі як фотографії людей на аватарах, імена, номери телефонів та розмивати їх, запобігаючи несанкціонованому використанню.

Слід зазначити, що як концепція гнучкого пристрою, так і технології представлені в демонстраційному форматі, і інформація про можливе впровадження їх у комерційні продукти поки не розголошується.