Мішки під очима не зникають? Це може бути симптомом серйозного захворювання
Темні кола під очима, які ще називають мішками, часто стають причиною незадоволеності своєю зовнішністю. Ми часто шукаємо причину у втомі, але це не єдиний фактор.
Про яке захворювання може свідчити наявність кіл під очима - читайте в матеріалі РБК-Україна (проект Styler).
Проблема в організмі з нирками
Нирки є внутрішнім фільтром організму людини. Щодня вони фільтрують понад 1500 літрів крові. Вони очищають кров від токсинів і продуктів травлення, які виводяться з сечею. Також цей орган контролює рівень мінеральних речовин і кислотно-лужний баланс.
Правильне функціонування нирок забезпечує нормальний артеріальний тиск. Нирки також важливі для утворення еритроцитів і виробництва вітаміну D.
Симптоми порушення функції нирок
Люди, які страждають на захворювання нирок, часто дізнаються про це пізно, оскільки не відчувають болю. Важливо усвідомлено спостерігати за своїм тілом і звертати увагу на зміни, що відбуваються в ньому.
Симптоми порушення функції нирок включають:
- набряки під очима (так звані мішки),
- набряк обличчя,
- набряклі ноги,
- поява утруднень при сечовипусканні (відсутність сечовипускання, гематурія без інфекції сечовивідних шляхів),
- піниста сеча,
- гіпертонія.
До якого лікаря звернутися, якщо у вас мішки під очима?
Помітивши тривожні симптоми, не ставте собі діагноз, а зверніться до фахівця. Якщо є підозри на захворювання нирок, ваш сімейний лікар видасть направлення на аналізи або до вузького спеціаліста. Лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нирок і сечовидільної системи - нефролог.
Читайте також про симптом №1 раку, який ви помітите лише під час чищення зубів.
Також ми розповідали, що призводить до діабету 2 типу на думку лікаря.
В написанні матеріалу використані так джерела: NFZ, Strona Zdrowia, CNNHealth.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета - надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров'я звернутися до лікаря.