Жуйка "Love is" з’явилась не просто так, оскільки кожен малюнок всередині має великий зміст та досить трагічну, але захоплюючу історію справжнього кохання.
Про те, якою є історія "Love is", розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на видання Bazilik Media.
Відома в усьому світі жуйка із вкладишами "Love is" з’явилася завдяки коміксам та історії шаленого кохання юної дівчини з Нової Зеландії, яка подорожувала і спочатку малювала їх виключно для свого коханого Роберта, з яким прожила не довге, але щасливе сімейне життя та продовжувала писати комікси про свою родину.
Кім почала випускати невеликі буклети з зображеннями "Love is" і продавала їх у себе на роботі, в дизайнерській фірмі. А Роберто взявся продюсувати вихід коміксів завдяки цьому коло шанувальників робіт Кім почало розростатися.
Комікси Кім Кесалі (фото з відкритих джерел)
Родина Кесалі побудувала успішний бізнес, що приносив їм гарні статки. Їхня корпорація Minikim роками випускала не тільки в газетах, а із зображенням коміксів, які малювала Кім почали випускати безліч мерчу:
Ніби-то все йшло чудово, але у 1975 році у Роберто діагностували рак і їхнє життя перегорнулось назавжди. Жінка припинила малювати та найняла художника Білла Еспрі, що малював комікси від її імені.
Трагічність у тому, що Роберто помер у 31 рік, а у віці 55 років від раку померла й сама Кім.
Кім і Роберто Кесалі (архівне фото )
Але історія "Love is" продовжила своє існування після смерті засновників і у 1990 році пригорнула увагу творців найвідомішої у світі жуйки.
Завод Dandy Sakiz, який знаходиться в Туреччині, в певний момент просто так, без франшизи та договору з корпорацією Кесалі почав випускати жувальні гумки під назвою "Love is".
У них поєднуються два смаки, а кожен жувальний кубик загорнутий у кольоровий вкладиш із тими самими коміксами, які вигадала тп малювала Кім.
Проте у 2008 році Білл, який малював комікси дізнався про це і тепер жуйки "Love is" випускають за патентом. І варто зауважити, що сімейну справу продовжують діти палко закоханої пари Кім та Реберто.
Раніше ми розповідали історію червоного лондонського автобуса, який став київською кав’ярнею.
Також читайте наш матеріал про те, які незвичайні зупинки створили українці.