В інтернеті поширюють безліч порад щодо догляду за шкірою обличчя, які начебто мають зберегти її молодість та красу. Деякі народні засоби та лайфхаки можливо й дійсно мають цілющу дію, а от деякі з них навпаки можуть дуже нашкодити шкірі.
Про це розповіла косметолог Юлія Мельничук на своїй сторінці в Instagram.
"Моя мама ніколи не ходила до косметолога, мала один крем на всі випадки життя, а я б хотіла навчитись доглядати за собою..." - ось таку фразу я часто чую від клієнток. І мене тішить, що підхід до догляду за собою змінюється та жінки починають розуміти наскільки важливо правильно доглядати за собою", - пише лікар.
При цьому вона зазначає, що разом із цим у суспільстві все ще міцно вкорінені "диво-лайфхаки", які насправді не допомагають шкірі, а "вбивають" її.
Косметолог ділиться порадами, яких засобів варто уникати у догляді за шкірою, аби не нашкодити їй.
Протирання обличчя спиртом або спиртовими настоянками трав і квітів ніякої користі не приносить. А навпаки - викликає почервоніння, сухість і подразнення шкіри.
Використання скрабів із подрібнених плодових кісточок чи кавової гущі - шкідливе. Гострі абразивні частинки утворюють на шкірі мікроподряпини, які провокують подразнення і можуть бути причиною запалення та спровокувати висипання на шкірі.
Використовувати крем із захистом проти сонця лише під час поїздок на море - неправильний підхід у догляді за шкірою. Ультрафіолет впливає на шкіру весь рік, викликаючи фотостаріння та пігментацію.
Для того, щоб уникнути цього, використовуйте крем SPF постійно, змінюючи індекс в залежності від пори року.
Раніше ми писали про те, які хитрощі допоможуть сповільнити старіння шкіри.
Читайте також про те, як доглядати за зоною декольте, щоб зберегти красу і молодість шкіри.