Килимок у ванній може призвести до проблем зі шкірою ніг: всі деталі
Килимок у ванній кімнаті може піддати ноги впливу мікробів та призвести до проблем зі шкірою. Варто вміти правильно доглядати за таким предметом, щоб уникнути всіх небезпек.
РБК-Україна (проект Styler) повідомляє, як часто потрібно прати килимок.
Небезпека для ніг
Після кожного прийому душу люди стають на килимок, на який капають залишки води або мила. Однак, якщо не висушувати килимок, то він буде вологим і на ньому будуть накопичуватись бактерії, що може призвести до цвілі.
На жаль, не тільки вологість створює таку проблему. Завдяки тісній близькості до унітаза килимки також забезпечують велику площу поверхні для збору бактерій, які розбризкуються під час кожного змиву.
Запобіжний крок для підтримки чистоти вашої ванної кімнати: закрийте кришку унітазу перед змивом. Це запобіжить розбризкуванню мільйонів бактерій на ручки, підлогу або килимок.
До того ж більшість людей зазвичай думають про те, що прати килимки для ванної кімнати лише раз або два на рік буде достатньо. Але це не так.
Як правильно доглядати за килимами
Є способи випередити проблеми з цвіллю та бактеріями. Зокрема, можна взяти килимок і повісити його на бортик ванни або на шторку для душу між використаннями. Це забезпечує циркуляцію повітря, яка може уповільнити ріст мікробів.
Прати такий килимок потрібно раз на тиждень, щоб уникнути розмноження бактерій та грибка.
Килимки з мікрофібри з довгим ворсом найчастіше збирають сміття та стають розсадником бактерій. Краще вибирати килимки гумові, пластикові, тобто із матеріалу, який не почне погано пахнути через три тижні.
Коли треба викидати килимок
Час замінити килимок для ванни, коли на ньому з'являються видимі ознаки зносу - потертості, потемнішання або вицвітання кольору, втрата щільності.
Гумові килимки для ванни можуть мати найбільш очевидні ознаки - легко помітити, коли гумова основа починає тріскатися або рватися.
Водночас регулярне і ретельне чищення килимка за допомогою засобів, призначених для глибокого очищення і видалення запахів, може забезпечити тривалий термін його служби.
Раніше ми повідомляли, що буде зі шкірою, якщо часто не прати рушники.
Читайте також, як позбутися від чорної плісняви у ванній кімнаті.
При написанні матеріалу використовувались такі джерела: сайти Best life online, Business insider та Martha stewart.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета - надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров'я звернутися до лікаря.