Перше побачення - дуже цікавий та хвилюючий момент, однак він має і певні важливі нюанси. Саме на першому побаченні обидва партнери часто вирішують, чи варто продовжувати знайомство далі. Саме тому кожна людина намагається показати себе з найкращої сторони та приховати певні погані звички.
Які звички можуть ненавмисно створити враження про низький інтелект, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на T4.
Звісно, якщо вам має хтось подзвонити або ви чекаєте важливого листа чи повідомлення - це обґрунтовано. Варто про це попередити свого партнера.
Однак, найчастіше проблема в іншому - потрапити у пастку постійної перевірки телефону в еру соціальних мереж дуже легко. На першому побаченні це може сигналізувати про незацікавленість у співрозмовнику та відсутність базових навичок спілкування.
Обговорення інших людей, та й ще у негативному ключі чи поширення пліток - не найкращі теми для спілкування на першому побаченні. Бо це може створити враження про людину, яка не здатна мислити критично та будувати власні судження.
Жінка на першому побаченні у всьому погоджується з тим, що говорить партнер, ну або навпаки. Чоловікам та жінкам подобається, коли партнер з ними погоджується, але не в цій ситуації.
На першому побаченні така поведінка може говорити про невміння висловити власну думку, а ще сигналізувати про невпевненість у собі та нездатність до самостійного мислення.
Келих вина на першому побаченні допоможе розслабитися й у цьому точно нема нічого поганого. Однак надмірне вживання алкоголю може призвести до незручних ситуацій та створити враження про людину, яка не контролює свої дії.
До речі, з чоловіками та алкоголем на першому побаченні та сама історія. Надмірне вживання при першій зустрічі часто тягне за собою у жінки відсутність бажання продовжувати спілкування.
Ставлення до офіціантів, барменів або інших працівників закладу може дуже багато та швидко розповісти про людину. Зверхнє ставлення, неповага, грубість, хамство - все це може говорити про низький рівень емпатії та соціального інтелекту.
Розмови тільки про себе, постійне перебивання, відсутність питань до партнера - все це чітко вказує на егоцентризм та нездатність до діалогу. А ще - на незацікавленість партнером та його життям.
Ідеальне володіння мовою не є обов'язковим, та й на першому побаченні люди часто забувають чи плутають слова від хвилювання, але дуже часті граматичні помилки або вживання нецензурної лексики можуть створити негативне враження про освіченість та культурний рівень.
Раніше ми писали про те, які 10 ознак чітко вказують на сумісність партнерів у стосунках.
А ще розповідали про 5 основних ознак, що побачення пройшло успішно.