Як знайти спонсора, щоб поїхати по програмі захисту у Велику Британію
Велика кількість українських біженців нині проживає у Великій Британії у спонсорів, тобто, у людей, які їх прихистили у себе безкоштовно і допомагають з проблемами.
А про те, як знайти цих спонсорів, та ще й потрапити під програму захисту, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на на Instagram блогерки Ольги Резнікової, яка ділиться у своєму блозі досвідом життя в різних країнах.
Як знайти спонсора для переїзду у Велику Британію по програмі захисту
Насправді спонсорів у Британії знайти не так просто, як може здатися, на перший погляд, оскільки вони або вже прихистили українців, які й досі з ними живуть або ж прихистили й вже відчувають, що виконали свій обов’язок. Та варіанти таки є.
Наприклад, досить багато українців і досі знаходять спонсорів за допомогою сайту Room for refuges. Також ще й багато самих британців шукають людей через цю організацію, а не напряму через інтернет.
Є ще один варіант - потрібно писати у місцеві Facebook групи й розписувати максимально багато і детально інформацію про себе, додавати свої фотографії та просто чекати, що хтось захоче вас прихистити, напише вам і запропонує свою допомогу з житлом та переїздом.
Важливо пам'ятати, якщо ви шукаєте реального спонсора - ніколи не платіть самостійно за візу. Крім втрати грошей, ви ризикуєте бути депортованим та забаненим за намагання перетнути кордон з фальшивою візою.
Так, на жаль, шахрайства багато, тому важливо шукати спонсора на перевірених ресурсах і бути максимально обережним при спілкуванні.
Що таке програма захисту
Програма захисту - це проект уряду Великої Британії, що дозволяє громадянам сполученого королівства спонсорувати чиюсь візу з України та приймати їх протягом щонайменше шести місяців у своєму домі.
А за необхідністю, цей термін може бути подовжений до трьох років після подачі заяви на біометричний дозвіл на проживання, вже в межах Великої Британії.
Раніше ми розповідали про те, які країни готові платити українським біженцям, щоб вони повернулися додому.
А також про топ-7 країн, в яких створені найкращі умови для українських біженців.