Якщо у вас велика родина, тоді ви знаєте, що ледь не найбільше витрат ідуть на продукти. Харчування - це важлива складова здоров'я людини, тому не варто знижувати його якість, щоб зекономити. Проте декілька ефективних порад все ж є.
Як менше витрачати на їжу без втрати якості - читайте нижче в матеріалі Styler.
Так ви точно знатимете, чого саме не вистачає вдома та що потрібно купити. Крім того, вказуйте у списку кількість того, що необхідно придбати. Таким чином ви вбережете свій гаманець від надлишкових витрат.
Деякі люди нехтують товарами зі знижкою, тому що ті не відповідають їхньому статусу абощо. Проте зниження ціни не завжди означає погану якість або зіпсованість, тому не варто проходити повз червоні цінники.
Це дозволить проаналізувати ваші витрати наприкінці місяця. Крім витрат нп їжу, ви побачите скільки пішло на ліки, одяг, відпочинок тощо. До речі, існують спеціальні додатки, які дозволять легко та грамотно вести сімейний бюджет.
Уважно дивіться на цінники того, що кладете до свого кошика (фото: Freepik)
Овочі, фрукти, консерви, крупи - все це можна купувати великими партіями набагато дешевше. Для цього потрібно прописати план і список необхідних продуктів із вказаними кількостями та об'ємами.
Харчування в закладах або через доставку приносить забагато витрат у сімейний бюджет. Краще один раз купити продукти та зробити багато, ніж витратити цю ж суму на одноразовий прийом їжі.
Здається, що про економію в цьому пункті не йдеться. Проте використання хороших приладів і посуду заощадить час і кошти. Погодьтеся, що для великої родини набагато простіше приготувати велику каструлю супу, ніж варити кожних два дні маленьку.
Зовсім скоро розпочнеться сезон українських фруктів і ягід, тому звертайте на них увагу. На цей період можна відмовитися від імпортних товарів, що допоможе зекономити кругленьку суму.
Раніше ми розповідали, як економити на доглядовій косметиці та не нашкодити шкірі.
А ще писали, як не переплачувати під час купівлі мобільного тарифу.