Мед - це дуже корисний та смачний продукт.Він спокушає своїм яскравим кольором і рідкою консистенцією. Але є певний вид цього продукту, який не варто купувати.
Про що саме йдеться, читайте в матеріалі РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Onet.
Мова йде про штучний мед, який зазвичай набагато дешевше натурального.
Він підходить тільки для запікання, але не радимо намазувати ним бутерброди або додавати у вівсянку. Штучний мед насправді не має нічого спільного з продуктом бджільництва. Це чистий цукор.
Мед, відомий своїми надзвичайними оздоровчими властивостями, є не тільки смачним доповненням до багатьох страв, але й багатим на поживні речовини. Він містить вітаміни, мінерали, ферменти та антиоксиданти, які підтримують наше здоров'я. Однак варто знати, що не весь наявний на ринку мед є однаково цінним.
Штучний мед на полицях супермаркетів може спокусити вас своєю низькою ціною, але не обманюйте себе. Ці продукти часто складаються з глюкозних сиропів або інших підсолоджувачів, які імітують смак і текстуру справжнього меду.
На жаль, вони не мають тих поживних цінностей, які є вирішальними для справжнього меду. Це означає, що немає ніяких переваг для здоров’я, які повинні бути перевагою цього натурального продукту.
Найкращий вибір - мед від перевірених виробників або місцевих продавців. Проте варто бути пильним, адже навіть у таких місцях можна натрапити на підроблений мед, який "збагачений" цукром, що знижує його харчову та смакову цінність.
Якщо мед тривалий час залишається рідким, це може свідчити про його низьку якість.
Справжній мед з часом кристалізується, а підроблений залишається рідким. Випробування повітряного нальоту. Відсутність білого нальоту на поверхні меду може свідчити про його неприродне походження.
Справжній мед опускається на дно склянки з водою, тоді як підроблений мед починає розчинятися. Пам’ятайте, що при виборі меду варто віддати перевагу якості, щоб насолодитися не лише його унікальним смаком, а й користю для здоров’я, яку може принести нам натуральний мед.
Читайте також про 6 корисних зимових фруктів, яких варто наїстися в сезон.
Раніше ми писали, яку кукурудзу не можна купувати на святкові салати та на що звернути увагу