Приготовлена домашня їжа - це не лише калорії та смак. Це ще й енергетика людини, яка приготувала страву. І багато в чому користь їжі залежить від того, в якому стані вона була приготовлена. Особливо, якщо у нас є емоційний зв'язок із людиною, яка готувала.
Чому не можна їсти їжу, яку готувала хвора чи нещасна людина – читайте нижче.
Напевно, ви неодноразово стикалися з тим, що ваші близькі, які готують добре, несподівано зробили несмачний обід. Або після їди раптово почалася печія.
Або кухар з улюбленого кафе, яке завжди радує смачними стравами, приготував щось не у своєму стилі і їсти це неможливо. Все свіже і за технологією, але смак зовсім не той.
Справа може бути зовсім не в продуктах чи порушенні рецептів, технології чи ще чомусь. Зазвичай уся справа – у настрої кухаря. Саме від цього чинника залежить дуже багато.
У стані гострого горя людина передає власну енергетику продуктам. Змінюються їх органолептичні властивості, змінюється смак, змінюється абсолютно все.
Такий самий ефект часто спостерігається і в ситуації, коли біля плити стоїть людина з тяжкою хворобою.
Їжа може стати несмачною навіть у досвідченого кухаря. А якщо вас намагається пригостити зла людина, можна навіть отруїтися – енетрична нервова система відреагує на таке "частування".
У давнину категорично заборонялося брати їжу у хворих, нещасних чи бідних - вважалося, що з їжею можна забрати й чужий негатив.
Їжа – це енергія, а не лише калорії. Це "емоційна енергія", яка може впливати на багато чого.
Не дарма кажуть, що з поганим настроєм на кухню краще не ходити - і це правда, тому що від такої їжі й живіт болітиме, і печія можлива.
До речі, ми писали про те, як звичайна сіль допомагає захиститися від неприємностей.
А ще розповідали про те, які прикмети варто знати про родимки.