Чому у чоловіків частіше виникають інфаркти та що захищає організм жінок
Існує твердження, що у чоловіків частіше виникають проблеми з серцем. Це все тому, що жіночий організм має певний захист.
Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Instagram-сторінку кардіолога Наталії Іванюк.
Чоловіки частіше хворіють на інфаркти та інсульти
За словами лікаря, жінок захищають від серцево-судинних захворювань гормони - естрогени.
"Чоловіки такого бонусу не мають", - зазначила кардіолог.
Тому для того, щоб не захворіти на інфаркт та інсульт чоловікам потрібно бути більш усвідомленими до свого здоров'я.
Треба мати бажання жити не тільки довго, а і якісно.
Як запобігти інфаркту
Спочатку потрібно звернути увагу на спосіб життя, який часто є далеким від ідеального. Щоденні фізичні навантаження, дієта, здоровий нічний сон, уникнення стресів - це мінімальна, але необхідна турбота про організм.
Варто пам'ятати, що вісім годин сну - це запорука стабільної роботи організму. Адже тіло в такому випадку отримує усе необхідне для відновлення, підтримки імунітету та стає стресостійким.
Важливим для організму є і здорове харчування.
Нездоровий раціон є головним фактором ризику розвитку проблем з серцем та причиною кожної п’ятої смерті у світі. Продукти з високим вмістом солі та цукру, трансжири, недостатнє вживання овочів і фруктів та, як наслідок, зайва вага - усе це призводить до артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, інфаркту та інсульту.
При цьому актуальною проблемою для багатьох залишається переїдання. Крім зайвої ваги та шкоди для серцево-судинної системи, воно загалом негативно впливає на здоров’я:
- додатково навантажує організм
- може стати причиною виникнення проблем зі шлунково-кишковим трактом
- викликати порушення сну
- спричиняє відчуття втомленості та браку сил
Раніше ми повідомляли, як зберегти серце здоровим та від яких шкідливих звичок відмовитися.
Також ми писали, що українець побив усі рекорди, проживши 16 років з чужим серцем.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета - надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров'я звернутися до лікаря.