Чи справді тейпи допомагають позбутися зморшків на лобі: все про популярний спосіб
Багато людей випробовують будь-які способи, щоб зменшити ознаки старіння. Зокрема, використовують тейпи, щоб зменшити зморшки на лобі. Дерматологи розповіли, чи справді такий спосіб дієвий.
Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на сайт Huffpost.
Чи дієві тейпи проти зморшків
Дерматолог Стефані Флорез-Поллак розповіла що тейпи проти зморшків популярні частково тому, що вони неінвазивні, тобто вам не потрібно йти до лікаря для процедури.
Багато експертів стверджують, що протягом невизначеного часу ви помітите менше зморшок на лобі.
"Я ставлюся проти деяких із цих заяв, оскільки вони не ґрунтуються на доказах" - зазначила лікар.
Багато брендів також стверджують, що використання тейпів для обличчя перевчить м’язи обличчя, щоб вони менше рухались. Однак, це не зовсім так.
Хірург Крейг Лерман зазначив, що не можна просто перетренувати свої м’язи. Коли ми наносимо щось на шкіру, то ні в якому разі не впливаємо на м’яз, який викликає скорочення.
Отже, коли ми видаляємо тейп, навіть якщо зовнішній вигляд шкіри тимчасово вирівнюється, то фактична причина зморшок не усувається, якою є скорочення м’язів саме по собі.
Ризики для організму
Нанесення будь-якого типу клею на шкіру може спричинити подразнення та закупорку пор, спричиняючи накопичення шкірного сала та висипання.
До того ж тейпи можуть викликати алергію та роздратування.
Тейп для обличчя не зменшить ознаки старіння, але є інші речі, які можуть допомогти.
Щоденне використання сонцезахисного крему з SPF 30+ є важливим для довгострокового здоров’я шкіри, як і такі речі, як підтримання гідратації та дотримання поживної дієти.
Іншими допоміжними речовинами, які виявилися корисними, є місцеве використання ретинолу, використання антиоксидантів і хороший догляд за шкірою.
Важливо пам’ятати, що зморшки є нормальною частиною старіння.
Раніше косметолог розповіла, що насправді видає реальний вік людини.
Читайте також, чому виникають бородавки та як їх лікувати.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета - надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров'я звернутися до лікаря.