Оскільки Україна переходить на постійний стандартний час зі скасуванням літнього часу (DST), у багатьох користувачів смартфонів постає питання: чи потрібно переживати через оновлення додатків та програмного забезпечення?
РБК-Україна (проект Styler) розповідає, чи потрібно самостійно оновлювати мобільні додатки та програмне забезпечення після скасування переходу на літній час.
Зміст
На щастя, відповідь здебільшого втішна - ні. Сучасні мобільні операційні системи та магазини додатків віддають пріоритет автоматичним оновленням, і ці оновлення часто включають коригування часових поясів, у тому числі перехід між літнім та стандартним часом.
Сила автоматичних оновлень
Як Android, так і iOS, що є провідними мобільними операційними системами, віддають пріоритет автоматичному оновленню самої системи та більшості завантажених додатків. Ці оновлення часто включають виправлення помилок, оновлення безпеки і, як ви вже здогадалися, коригування часових поясів.
Google Play Маркет, офіційний магазин додатків для більшості пристроїв Android, за замовчуванням включає автоматичні оновлення. Користувачі зазвичай можуть вибирати між автоматичним оновленням додатків лише за Wi-Fi або дозволом оновлень через будь-яку мережу (може стягуватися плата за передачу даних).
App Store від Apple пропонує аналогічні функції. Автоматичні оновлення включені за замовчуванням на iPhone та iPad, які підключені до Wi-Fi. Користувачі також можуть налаштувати автоматичне завантаження оновлень для додатків.
Старіші смартфони та планшети, що працюють на значно застарілих операційних системах, можуть більше не отримувати автоматичних оновлень. Таким користувачам може знадобитися вручну перевіряти наявність оновлень у налаштуваннях пристрою.
Деякі користувачі могли вимкнути автоматичні оновлення з різних причин. Перевірте налаштування пристрою, щоб переконатися, що оновлення увімкнено.
Хоча це рідкість, конкретний додаток може мати свій власний графік оновлень або може знадобитися втручання користувача, щоб застосунок відображав правильний час з урахуванням зміни часового поясу.
Зі скасуванням літнього часу українці можуть розраховувати на спрощену систему обліку часу. Завдяки автоматичним системам, оновлення мобільних додатків навряд чи стануть серйозною проблемою для більшості користувачів.
Однак, щоб забезпечити безперебійну роботу мобільних пристроїв, завжди корисно бути в курсі оновлень і переконатися, що налаштування пристрою дозволяють автоматичні оновлення.
Ця зміна також є цікавим прикладом для інших країн, які розглядають питання про скасування літнього часу. Якщо перехід України пройде гладко, це може відкрити шлях до майбутнього, де коригування часових поясів більше не порушуватимуть роботу цифрового світу.
Читайте також про 10 порад, які вбережуть здоров'я після скасування "літнього" часу.
А ще ми писали про небезпечні наслідки здоров'я від літнього переходу.
Під час підготовки матеріалу використовувалися такі джерела: CNN, Digital Trends, Android Central.