Чи безпечно носити стринги? Гінеколог дала точну відповідь
Стринги - дуже зручний вид жіночої білизни, який не проглядається через одяг, утворюючи неестетичні смужки на сідницях. Але є думка, що носіння такого спіднього може бути не дуже безпечним для жіночого здоров'я.
Чи правда це, відповіла лікар-гінеколог Олена Арендар в Instagram.
Чи безпечні стринги?
За словами гінеколога, якщо ви не носите цю спідню білизну постійно, ніякої шкоди вашому організму ви не завдаєте.
Таку нижню білизну люблять носити, як підлітки, так і дорослі жінки.
У чому ж небезпека
Дуже часто виникає мацерація, тобто натирання промежини дуже вузенькою смужкою спіднього. Тоді це може викликати дискомфорт.
Ще один момент, на який варто звернути увагу, це те, що у любительниць стрингів частими бувають запальні процеси піхви.
Це відбувається через те, що вузенька смужечка стрингів рухається разом з вами, і вміст флори з анального отвору може потрапляти у піхву, що може викликати різні запальні процеси.
Але якщо з вами таке не трапляється, стринги – цілком безпечні для жіночого здоров’я.
Важливо також для повсякденного носіння віддавати вибір натуральним тканинам, а не синтетиці. І це стосується не тільки стрингів, а й інших видів спідньої білизни.
Які бувають види стрингів?
Розрізняють 4 різновиди стрингів: T-стринги, G-стринги, V-стринги та C-стринги.
T-стринги ззаду утворюють перетин всього із трьох тонких тканинних ліній у вигляді літери "T", в той час як G-стринги ззаду утворюють невеликий трикутник, V-стринги схожі на G-версію, але трикутник утворений з тонких ліній, у центрі яких немає тканини, а C-стринги не мають бічних кріплень (їх вдягають під сукні з вирізом до талії), тримаються за рахунок своєї конструкції, що нагадує каркас, з тонких силіконових смужок на обох кінцях.
Види жіночих трусиків (фото: Вікіпедія)
Раніше ми писали, чому з точки зору гінеколога бути надто худою - небезпечно для жіночого здоров'я.
Також читайте, як кава насправді впливає на жіночий організм.
Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.