Артем Пивоваров - це справжній феномен української музики. Його щирість, глибина почуттів та неповторний стиль підкорюють серця мільйонів шанувальників. І 28 червня артист святкує 33-ій день народження.
РБК-Україна (проєкт Styler) зібрало для вас 7 найяскравіших композицій співака, які варто послухати.
Пісня "Маніфест" стала кульмінацією проєкту "Мапа Української Ідентичності". Цей проєкт кидає виклик стереотипам про те, що значить бути українцем. Бути українцем - це не просто мати синій паспорт, це про силу духу, стійкість, сміливість, креативність, емоційність, мудрість.
Жити, мріяти, сподіватися, вірити - всі ці складові формують унікальний характер українського народу. Композиція є гімном української душі, її глибини та непохитної сили.
Пісня "Рандеву" Артема Пивоварова вражає багатством звучання. Тут акустичні гітари переплітаються з трембітами, дудуком, сопілкою, трубами, а також з азіатськими голосами, записаними артистом під час мандрівок.
Особливо цікавим є кліп до пісні, який розкриває глибину її задуму. Воно закликає до подорожі у власний внутрішній світ, до "рандеву" з самим собою. Це подорож, яка може відкрити нові, дивовижні грані особистості, які часто ховаються за буденними справами.
Ця пісня є порталом, який відкриває двері до безмежних просторів уяви. Де кожен може знайти свій власний шлях, свій власний "Міраж". Незалежно від того, як ви мрієте, головне - ніколи не зупинятися, не давати крилам фантазії опуститися, нехай вони летять якомога вище, до хмар, ведучи вас до нових відкриттів, до здійснення найзаповітніших бажань.
"Наша пісня - це гімн мрійникам, людям, які не ставлять меж своїй уяві. Я вірю, що після прослуховування "Міражу" ви відчуєте в собі силу та натхнення, щоб розправити крила та злетіти разом з нами у цей дивовижний світ!",- ділиться співак.
Не так давно артист презентував композицію "Барабан", записану в дуеті з загадковою співачкою Klavdia Petrivna. Композиція стала частиною авторського проєкту Пивоварова "Твої вірші, мої ноти", де він популяризує українську літературу та її видатних представників.
Поєднання глибокого тексту поета-футуриста Ґео Шкурупія з сучасним музичним звучанням у виконанні дуету створило унікальну та проникливу композицію, яка одразу полюбилась слухачам.
Сингл "Дежавю" став частиною четвертого альбому співака - "Земной". Трек одразу ж завоював серця фанатів, ставши одним із найенергетичніших композицій альбому. Пісня, що торкається глибинних тем циклічності життя, стала справжнім хітом на лайв-концертах Пивоварова, збираючи численні заклики виконати її.
"Цей кліп має дуже простий підтекст. Він, як і пісня, створений для того, щоб слухач/глядач зміг звільнитися від своїх внутрішніх суперечок, конфліктів чи зацикленості на чомусь і повністю віддатися енергії танцю. Саме тому тут є максимум танців, качу та енергії", - казав Пивоваров про відеороботу на пісню.
Ще однією композицією рамках авторського проєкту "Твої вірші, мої ноти" з'явилася пісня "Думи" в дуеті із DOROFEEVA. Для Наді це перший реліз з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Цей зворушливий дует презентовано на 100 день війни, день, сповнений болю, скорботи, але й незламної віри у перемогу.
Трек натхненний віршем "Думи мої, думи" видатного українського поета Тараса Шевченка - вічної класики, яка й досі не втрачає своєї актуальності. Пронизані тугою за рідним краєм, рядки вірша виражають жаль за втраченим і щиру віру у вільне життя на українській землі.
Через цей трек Артем Пивоваров дарує нове життя українській народній пісні "Ой на Горі". Це ще одна композиція з авторського проєкту Пивоварова. Інтерпретація відрізняється від оригіналу: замість смутку вона несе в собі світло й надію.Текст пісні можна розглядати як метафору того, що відбувається в Україні зараз.
Український народ, мов голуби миру, зазнав нападу з боку ворога, який прагне його знищити. Проте нова версія "Ой на Горі" вселяє віру та силу. Вона закликає до єднання та стійкості перед обличчям викликів
Раніше ми розповідали про 15 нових українських пісень, які треба послухати якомога швидше.
Також ми писали про 5 українських зірок, яких благали виступати в Росії, але вони обрали Батьківщину.