Хороші люди зазвичай не замислюються, чому до них тягнуться інші люди. Вони значно кращі й добріші, ніж самі про себе думають. А на запевнення у цьому зазвичай махають рукою і називають це перебільшенням.
Які ознаки вказують, що ви один із тих рідкісних людей, з якими поряд хочеться бути всім, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) із посиланням на Psychologies.
Щоб до вас тягнулися люди, необов'язково мати якісь таланти - віртуозно грати на гітарі, танцювати, малювати, вишукано готувати. Іноді люди бувають унікальні й мають якості, яких немає в інших, без яскравих проявів. Але важливим стає те, як інші почуваються поруч із вами.
Будь-яка людина стикається з життєвими труднощами та проблемами, але є ті, хто не втрачає присутності духу та оптимізму у будь-якій ситуації. Такі люди завжди притягують інших, показуючи світлий бік речей та підштовхуючи нас рухатися вперед.
Це одна з найточніших характеристик людей, які зазвичай подобаються всім. Але мова не про нав'язану допомогу, непрохані поради та байдуже "Як твої справи?", а про реальний і щирий інтерес до життя інших. Такі люди по-справжньому вміють слухати, розуміти та співчувати.
До речі, бути добрим слухачем - не означає просто мовчати, поки каже інша людина. Важливо бути залученим до розмови, ставити запитання та виявляти щирий інтерес. Адже бути почутим – одна з найголовніших потреб людини.
Ви готові до спілкування, привітні, гостинні. Люди знають, що ви відкриті до розмови та взаємодії, і охоче приходять до вас за порадою та підтримкою. Їм комфортно висловлювати вам свої думки та почуття, адже ви не засудите і не піддасте жорсткій критиці. Навпаки, поряд з вами інші люди почуваються особливими, усвідомлюють свою важливість та цінність.
Ви не та людина, яка підлаштовується під модні тренди, впихає себе в "правильні" рамки та шаблони. Ви такий, який є насправді, і не боїтеся цього показати. Ви кажете саме те, що думаєте, не кривите душею і не підлаштовуєтеся. На інших ви дієте надихаюче, адже ви спонукаєте їх бути чесними із собою, створюючи атмосферу прийняття.
Ви розумієте людей та їхні почуття, здатні поставити себе на місце іншого та побачити світ з його позиції. Ця якість - рідкість. Поруч із такими людьми ми почуваємося менш самотніми. Особливо "оздоровлююче" перебувати в компанії таких людей у важкі періоди життя.
Іноді життя наражає нас на серйозні випробування. Одних вони ламають, інших роблять сильнішими. У такі часи дуже важливо мати таку якість, як стійкість, здатність тримати удар, коли людина має достатньо сил, щоб впоратися з проблемою і продовжувати рухатися вперед.
І це те, чим люди захоплюються. Поряд з такою людиною, сміливою та надійною, - легко та комфортно. Він нагадує нам, що ми також маємо сили подолати власні труднощі.
Ви знаєте про свої сильні та слабкі сторони, не применшуючи та не перебільшуючи їх, визнаючи та усвідомлюючи. Вам не потрібно, щоб люди навкруги хвалили вас і говорили про ваші переваги, щоб почуватися добре.
Вам не треба доводити свою цінність іншим. А ще ви завжди готові визнавати переваги інших людей, готові вчитися у них, незалежно від їхнього статусу чи становища.
Те, як ви ставитеся до інших, співчуття та любов до людей, які ви виявляєте, дійсно визначають, хто ви є насправді. Доброта - це усмішка, слова підтримки, простягнута вчасно рука, вміння дати іншим зрозуміти, що їх цінують і люблять. Доброта допомагає почуватися добре не лише іншим, а й вам самим. Це приносить радість та задоволення в житті.
Раніше ми писали про те, які 6 фраз видають маніпулятора-зрадника.
А ще розповідали про те, як швидко визначити людину з низьким емоційним інтелектом.