7 фактів про ходьбу, через які ви полюбите довгі прогулянки
Ходьба є єдиним і безпечним засобом профілактики та попередження багатьох захворювань. Люди які ходять хоча б 4 години на тиждень, живуть в середньому на 7 років довше.
РБК-Україна (проект Styler) за допомогою масажиста-фізіотерапевта Володимира Ткаченка та його допису в Instagram, розповідає 7 фактів про користь ходьби.
В чому полягає користь щоденної ходьби
Володимир одразу зазначив, що особисто він вважає ходьбу - панацеєю!
Лікарі рекомендують ходити не менше ніж 10 000 кроків на добу, адже таким чином наша спина та ноги функціонують краще.
Й загалом ходьба корисна для підтримки базових параметрів здоров'я. Ця інформація є загальнодоступною, але ж є ще декілька фактів. які можна побачити лише у вузькопрофільних спеціалістів.
Користь ходьби для організму (фото: Freepik)
7 фактів про ходьбу
- Факт перший - ходьба є найефективнішим способом профілактики міжхребцевих гриж
- Факт другий - ходьба запускає лімфатичну систему, яка своєю чергою покращує імунітет, виводить віруси, токсини та застійні явища.
- Факт третій - ходьба допомагає роботі серцево-судинної системи, тим самим зменшує навантаження на серце, збагачує тканини киснем, кров’ю та поживними речовинами.
- Факт четвертий - ходьба зміцнює зв’язки, кістки та сухожилля
- Факт п’ятий - ходьба допомагає схуднути не гірше, ніж фізичні навантаження. Але при цьому не несе травматичного ефекту.
- Факт шостий - ходьба допомагає побороти депресивні та апатичні розлади. А також підіймає настрій.
- Факт сьомий - за рахунок покращення циркуляції крові та збагачення кисню, мозок працює краще та має вищі показники в роботі коефіцієнта корисної дії аж на 13-17%.
Отже, за вищеперахованими фактами фізіотерапевта, можна зробити висновок, що користь такої простої дії як ходьба - є дуже значною. Адже це допомагає тримати організм в тонусі та покращувати не лише його фізичний, а ще й моральний стан.
Раніше ми писали про те, який біг найбільше шкодить здоров'ю.
А також читайте про 5 вправ, які збережуть ваше здоров'я та працездатність.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета - надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров'я звернутися до лікаря.