Для того, щоб накакати м'язи рук, потрібно правильні силові вправи. Вправи для зміцнення рук - це не просто виконання рухів, вони спрямовані на активацію м’язів, покращення діапазону рухів і синхронізацію розуму й тіла.
Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на сайт Eat This, Not That!
Віджимання - це класична вправа, яка перевіряє силу та витривалість верхньої частини тіла. Ця вправа в першу чергу націлена на груди, плечі та трицепси, але також залучає м’язи живота, щоб підтримувати положення планки.
Оскільки віджимання - це вправи з власною вагою, їх можна виконувати будь-де, що робить їх зручним і ефективним способом оцінити рівень фізичної підготовки.
Почніть у положенні планки, розставивши руки трохи ширше, ніж на ширині плечей.
Зігнувши лікті, опустіть тіло, поки груди майже не торкнуться підлоги.
Виконайте якомога більше віджимань за одну хвилину, зберігаючи правильну форму.
Переходячи з положення планки на передпліччі в положення високої планки (віджимання), ви залучаєте не тільки м’язи живота, але й груди, плечі та трицепси.
Ця вправа допомагає покращити м’язову витривалість і координацію. Також це чудовий спосіб оцінити здатність зберігати контроль і правильну форму під час втоми.
Станьте у планку, потім піднімайтесь на лікті та назад ставайте у вхідне положення.
Присідання на стільці пропонують альтернативу з низьким рівнем впливу, що робить їх доступними для людей з проблемами суглобів.
Задіюючи м'язи корпусу і нижньої частини тіла, ця вправа допомагає поліпшити поставу, прискорити обмін речовин і зробити вас стрункішими.
Вправа оцінює не лише силу біцепсів, але й силу хвата та стабільність передпліччя. Регулярне тестування сили біцепса може допомогти визначити дисбаланс між лівою та правою руками та переконатися, що ви досягаєте збалансованого прогресу у тренуванні.
Бічні підйоми призначені для перевірки сили та стабільності плечових м’язів.
Сильні плечі необхідні для широкого діапазону рухів верхньої частини тіла та допомагають захистити плечові суглоби від травм.
Встаньте, розставивши ноги на ширині плечей, тримаючи по гантелі.
Розводьте гантелі в сторони, поки руки не будуть паралельні. Далі опустіть гантелі назад у вихідне положення.
Удари гантелями перевіряють витривалість і координацію м’язів плечей і рук. Ця вправа імітує рухи, які використовуються в різних видах спорту, таких як бокс і теніс, що робить її функціональним тестом сили та швидкості верхньої частини тіла.
Виконуючи удари гантелями, можна оцінити здатність зберігати силу та точність протягом тривалого часу, що має вирішальне значення як для спортивних результатів.
Встаньте, розставивши ноги на ширині плечей, тримаючи біля плечей гантелі.
Витягніть одну руку вперед ударним рухом, потім швидко відведіть її, витягаючи іншу.
Раніше ми повідомляли про 4 простих вправи, які зміцнюють м'язи стегон та суглоби.
Також ми писали, чому болить в боці під час бігу і як цьому запобігти.