Генетично злі: 5 найагресивніших порід собак
Собача агресія - це поведінка, яку демонструють собаки. Поведінка може продовжуватися або припинятися в певний момент залежно від того, як до неї підходять. Варто знати, які породи вважаються найагресивнішими.
Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на сайт Pet ful.
Пітбуль
Ця порода вважається однією з найнебезпечніших у світі. Ці собаки спеціально виводилися, щоб вбивати.
Вони розумні та вміють тримати емоції під контролем. Не дратуються через дрібниці і не задираються з іншими собаками. Для нападу їм потрібна справді серйозна причина.
Пітбулі люблять дітей, охоче граються з ними. Але з зовсім маленькою дитиною залишати наодинці небезпечно: вона може необережно налякати тварину та спровокувати напад.
Пітбуль (фото: wikipedia)
Ротвейлер
Спочатку ця порода виводилася для гону великої рогатої худоби. Зараз ці породи дуже популярні як сторожові собаки.
Їх активний характер в комплексі з міцною статурою і захисними інстинктами роблять ротвейлерів схильними до агресії.
Ротвейлер (фото: wikipedia)
Доберман
Доберман - порода короткошерстих службових собак, виведена в Німеччині. Така собака дуже спритна, розумна і смілива, атлетична з добре розвиненою мускулатурою та швидко навчається.
Доберманів зазвичай описують як небезпечних або агресивних. У той час як злісність є результатом відсутності належного навчання та спілкування або неправильного виховання.
Доберман (фото: wikipedia)
Німецька вівчарка
Ця порода собак виведена у Німеччині в 1899 році. Породу вивели спеціально для догляду за вівцями, тому собаку й називають вівчаркою.
Німецькі вівчарки мають чудовий нюх і можуть бути терплячими, спостережливими та рішучими, що робить їх кращими службовими собаками.
Якщо ви не знайдете часу на соціалізацію та дресування вівчарки, виникнуть проблеми із непокірністю і собаки будуть поводитись агресивно.
Німецька вівчарка (фото: wikipedia)
Акіта
Це одна з найбільших японських собак, впродовж тривалого часу їх залучали до полювання на великих звірів: кабана, оленя, ведмедя.
Одна зі складнощів породи - бажання домінувати в собачому середовищі. При цьому залучаються визначні бійцівські якості собаки.
Головне завдання власника - не упустити акіта з-під контролю, використовуючи при цьому виключно ласку, похвалу і заохочення. Образ милого цуценя з постійно усміхненою мордочкою може бути вельми оманливим.
Акіта (фото: wikipedia)
Раніше ми повідомляли, чому собаки виють і які породи роблять це найчастіше.
Також ми писали, які миски не варто купувати тваринам.