Фрукти повинні бути у районі кожної людини. Але важливо звертати на час, коли ви їх споживаєте. Є деякі фрукти, які категорично не можна їсти перед сном.
Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на сайт NewsBytes.
Їх слід уникати на ніч через те, що вони довго перетравлюються. Організму потрібно чимало часу, щоб перетравити цей фрукт належним чином, що може спричинити дискомфорт під час сну.
Крім того, дослідження показали, що вживання бананів може підвищити температуру тіла, що ускладнює засинання.
Не бажано їх вживати і на голодний шлунок, оскільки так можна викликати подразнення кишківника.
Банан - це пребіотичний продукт, який забезпечує організм клітковиною та стійким крохмалем для виробництва бутирату - масляної кислоти - поживної речовини, яку виробляють бактерії кишківника.
Апельсини відомі своїм високим вмістом вітаміну С, але їх вживання перед сном може бути проблематичним через їхню кислотність.
Фрукт може призвести до печії, підвищеної кислотності або кислотного рефлюксу, особливо в положенні лежачи, що може порушити ваш сон і викликати дискомфорт.
Антиоксиданти в апельсинах позитивно впливають на шкіру, уповільнюючи її старіння, адже вона отримує додатковий захист від вільних радикалів.
Якщо ви полюбляєте вечеряти фруктами, обов'язково передивіться свій раціон і не відкладайте вживання апельсинів на пізній час.
Вживання кавуна на ніч може призвести до надмірної гідратації. Завдяки високому вмісту води, він може збільшити частоту відвідувань туалету, перешкоджаючи безперервному сну.
Крім того, оскільки після заходу сонця травна здатність знижується, перетравлення кавуна може бути складним завданням і вимагати більше енергії.
Якщо кавуна переїсти, то можна заробити розлад кишківника, болі в животі, метеоризм, а якщо ягоду неправильно зберігати (без холодильника), то можна ще й отримати отруєння.
Для здорової людини безпечна порція кавуна на день - це 500 г, для дітей - від 80 до 150 г. При чому цю порцію не можна з'їдати за один присід.
Гуава багата на клітковину і має численні переваги для здоров'я, але їсти її перед сном не рекомендується. Через високий вміст клітковини може виникнути газоутворення та здуття живота.
В результаті це може навіть призвести до спазмів у шлунку, якщо не дати організму достатньо часу для перероблювання.
Виноград є висококалорійним фруктом. Він спричиняє бродіння в кишківнику, цим погіршуючи самопочуття людини.
Він багатий вітамінами, амінокислотами, мікроелементами, клітковиною, пектинами, ферментами, ефірними оліями.
Також виноград насичує організм вітамінами групи B, що поліпшує функції кровотворення та нормалізує рівень гемоглобіну.
Раніше ми повідомляли про фрукти, які прискорюють метаболізм та підвищують енергію.
Також ми писали, які сорти авокадо не варто купувати в Україні.