Більшість дорослих людей налаштована на те, щоб розпочати стосунки. Однак знайомства та побачення не приносять бажаних результатів, бо до другої зустрічі доходить далеко не у всіх. А у всьому винні "червоні прапорці", які роблять потенційного партнера непривабливим.
Які речі не варто робити на перших побаченнях, щоб не зіпсувати враження, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на CNBC.
Згідно зі звітом Tinder за 2024 рік, понад половини чоловіків (53%) кажуть, що хочуть стосунків. І цього ж хочуть 68% жінок. Однак 91% чоловіків та 94% жінок зізнаються, що налагодити постійні стосунки дуже важко. Бо все спілкування закінчується після 1-2 побачень.
При знайомстві та на зустрічах люди припускаються помилок, через які інша людина перестає вважати їх привабливими.
Троє з чотирьох неодружених людей не хочуть пити на першому побаченні. А 45% опитуваних сказали, що надають перевагу тверезим зустрічам. 55% зізналися, що це допомагає їм пізнати краще іншу людину.
17% людей кажуть, що для першого побачення було б достатньо тільки кави. Ще 11% хотіли б піти на виставу або в музей. 14% обрали б для першого побачення просту прогулянку.
Люд, які захоплені соціальними мережами, виглядають як самозаглиблені. Саме тому 74% опитаних не хочуть зустрічатися з людиною, яка постійно користується соціальними мережами.
А на першому побаченні телефон взагалі краще тримати лицьовою стороною вниз і не відволікатися на повідомлення.
Бути в курсі соціальних та політичних питань є величезним плюсом для людей, які ходять на побачення. 75% опитаних вказали, що шукали б партнера, який поважає соціальні проблеми або зацікавлений в них.
47% неодружених сказали, що виявити, що людина, з якою вони зустрічаються, не голосує, є одразу "квитком на вихід".
При цьому, це не означає, що ваші погляди мають повністю збігатися з поглядами потенційного партнера.
Лише 24% користувачів сказали, що хочуть зустрічатися з людиною, яка думає так само як вони. А 46% хотіли б навпаки - зустрічатися з людиною, яка має інші політичні погляди.
93% опитуваних вважають за краще зустрічатися з людиною, яка є емоційно вразливою. Вони хвилюються про це більше, ніж про зріст або дохід.
Але є правильний шлях відкритися і неправильний.
Правильний - розповідати історії, які демонструють ваші цілі та цінності. І це може продовжити ваше знайомство у щось більше та цікавіше.
Неправильний - занадто рано вивалювати на нову людину свої глибокі травми. Будьте справжніми, але не перебільшуйте.
Раніше ми писали про те, що не варто питати у партнера на першому побаченні.
А ще розповідали про те, які 4 ознаки вказують на аб'юзивні стосунки.