Якщо в одній ванній хочеться затриматися подовше, то в іншій люди поспіхом споліскують руки й намагаються якнайшвидше перейти в інше приміщення. І справа, як зазвичай, в дрібницях, на які багато хто навіть не звертає уваги.
РБК-Україна (проект Styler) розповідає, які речі не варто зберігати у ванній кімнаті.
По ідеї, мило в ній повинно зберігатися в первозданному вигляді, не розпадатися на кашу і рівномірно висихати після використання. А ще мильниця повинна легко очищатися.
Краще обирати мильниці правильної геометричної форми з натуральних матеріалів з невеликим піддоном, в який буде стікати вода. До речі, їх дійсно легше мити.
По-перше, такі завали виглядають як мінімум неохайно. По-друге, туш, креми та помаду небажано зберігати у ванній, адже у вологому і теплому середовищі на них можуть почати розмножуватися бактерії.
Саме вони можуть стати причиною проблем зі шкірою - від подразнення до появи висипань. Тож краще вибрати поличку для косметики в прохолодному і сухому місці.
У вологому середовищі ватні палички швидко відволожаться. А ще зберігання та використання їх у ванній створює потенційну небезпеку засмічення каналізації.
Іноді дійсно важко втриматися і не кинути використану паличку в унітаз. Проблема в тому, що ватні палички та диски можуть застрягати в трубах, і в якийсь момент вам доведеться терміново дзвонити сантехніку.
Краще відвести губкам і мочалкам окреме місце поруч з душем або ванною. Наприклад, підвісити на гачки або скласти в пластиковий контейнер і прибрати на полицю.
Ванна кімната - місце підвищеної вологості, тому зберігання халатів на дверях загрожує тим, що вони відволожаться, стануть ідеальним середовищем для бактерій і почнуть видавати неприємний запах. Халати (як і чисті рушники) слід зберігати в іншій частині квартири.
Стандартний чавунний стояк, покритий білою фарбою, вимагає більш уважного ставлення. Періодично перевіряйте його на наявність підтікання і іржі, протирайте від пилу та оновлюйте покриття. Адже з часом білий колір набуває жовтуватого відтінку.
Безсумнівно, давати господарським ганчіркам просохнути важливо і потрібно, але зберігати їх таким чином на постійній основі все ж не варто. Після повного висихання не забувайте прибрати їх з очей геть і зберігати в окремому шафці або контейнері.
Виглядають дешево, збирають сміття і волосся, електризуються. Килимки з мікрофібри не витримують високих температур, тому їх не можна сушити на батареї і стелити на теплу підлогу. З часом матеріал стоптується, перестає вбирати вологу і в цілому виглядає неважливо.
Спробуйте прибрати всі зайві речі з пральної машинки з очей, і ви побачите, як перетвориться вид вашої ванної. Побутова хімія і косметичні засоби, виставлені на загальний огляд, візуально загромаджують і без того невеликий простір кімнати. Не забувайте вчасно розчищати цей "островок захаращеності".
Вона непрезентабельно виглядає і точно не принесе задоволення від процесу миття рук. Мило розмокає, стає м’яким, пухким, а сама губка настільки пропитується мильним розчином, що більше нагадує слизьку субстанцію.
Для екстрених випадків таке несподіване рішення цілком згодиться, але для постійного використання краще задіяти якісний і стильний аксесуар.
Раніше ми писали про 10 простих способів швидко зробити квартиру на вигляд чистішою.
Читайте також, про які 5 поганих рішень в домашньому інтер’єрі треба забути назавжди.
Під час написання матеріалу було використано джерела: видання та сайти Martha Stewart, Apartment Therapy, Bob Vila.