Під час пошуку роботи в багатьох вакансіях ви можете побачити пункт про обов'язкове володіння англійською мовою. У деяких сферах ці знання можуть суттєво підвищити вашу заробітну плату.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на дослідження сайту з пошуку роботи Work.ua.
За даними Work.ua 15% вакансій у категорії "Юриспруденція" мають вимогу про знання англійської мови.
Від потенційних кандидатів вимагають такого рівня:
Початковий рівень знання англійської мови не дає великих перспектив у цій сфері. Можливості починають змальовуватися від середнього до просунутого рівня.
У сфері юриспруденції йдеться про такі посади:
Водночас компаніям, де на роботі потрібно послуговуватися іноземною мовою, не просто знайти потрібного кандидата.
"У квітні 2024 року лише три вакансії у категорії "Юриспруденція" не отримали жодного відгуку від шукачів. Усі вони вимагали просунутого рівня англійської мови. В одній із вакансій компанія шукала юриста з медичного права, у двох інших - імміграційного юриста", - йдеться в дослідженні.
У 53% шукачів роботи середній рівень англійської, а початковий - у 24%. Водночас роботодавці шукають людей із рівнем вище середнього та просунути, а таких - 6% і 16% відповідно.
Середній розмір зарплати в категорії "Юриспруденція" зі знанням англійської у квітні 2024 року складав 27 500 гривень. Це на 38% вище за середню зарплату в категорії.
До того ж чим вищий рівень англійської, тим вищі очікування шукачів щодо заробітної плати.
"Якщо на рівнях "початковий" і "середній" цей показник складає 20 000 гривень, то шукачі із рівнем "вище середнього" претендують на дохід 25 000 гривень. Шукачі з просунутою англійською хочуть заробляти щонайменше 30 000 гривень", - йдеться в аналітиці.
Хоча цікаво, що при цьому кандидати, які вільно володіють англійською, вказали розмір бажаної зарплати 22 500 гривень.
Раніше ми докладно розповідали, як закон про англійську мову змінить життя українців.
Читайте також, які переваги та недоліки нового закону.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.