Йоганнес Бьо тріумфував в індивідуальній гонці на ЧС-2024

Йоганнес Бьо тріумфував в індивідуальній гонці на ЧС-2024 Фото: Йоганнес Бьо лише одного разу схибив на дистанції (facebook.com/johannesthingnesboe)

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бьо виграв першу золоту нагороду на чемпіонаті світу 2024 року в чеському Нове Место.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати перегонів.

Титулований спортсмен із найкращим часом завершив змагання на "марафонській" дистанції 20 кілометрів. Він подолав гонку за 45:49,0 хвилин.

Бьо-молодший припустився лише одного промаху – на першому з чотирьох вогневих рубежів. Він майже на хвилину випередив старшого брата Тар'єя. Той теж лише одного разу схибив. Доповнив подіум німець Долль (1 постріл у "молоко").

Найкращим серед українців став Дудченко. Він пройшов без промахів три вогневі рубежі, але під час перших відвідин стрільбища закрив лише 3 мішені з п'яти. Зрештою, на фініші він програв Бьо-молодшому аж шість хвилин.