"Я б'юсь за тебе, а ти - за мене". У ТРО розповіли, що їм допомогло вистояти у боях під Бахмутом
Українським військовим вдавалося утримувати позиції під Бахмутом завдяки підтримці один одного, бажанню перемогти та знищувати ворога.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням заяву командира окремого батальйону окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ підполковника Олександра Жарського.
""Я б’юсь за тебе, а ти - б’єшся за мене" так ми в батальйоні говорили один одному, утримуючи позиції під Бахмутом, щоб витримати фізично і психологічно "м’ясні штурми" російських загарбників та фактично безперервні обстріли наших позицій", - зазначив він.
За словами Жарського, така психологічна установка допомогла бійцям вистояти та втримати позиції в умовах, коли атаки ворожої піхоти могли тривати по 36, а то й 48 годин.
Він зауважив, що у тяжких кровопролитних піхотних боях з окупантами військові зрозуміли, що межу мотивації українських захисників до опору росіян та бажання перемоги можна підіймати. Інакше, за його словами, бійці не мали б шансів вийти з того пекла живими.
"Саме в боях під Бахмутом у нас з’явився інстинкт хижака - непереборне бажання знищити ворогів, яких не можна навіть військом назвати, бо це - вбивці, ґвалтівники та мародери, які нічого спільного з військом не мають. І коли кат стикається на полю бою з вільною людиною, яка захищає свій дім, він ніколи не переможе", - додав Жарський.
Нагадаємо, у Міноборони зазначали, що залишити Бахмут означає допустити росіян вглиб країни.
До того ж, бої за Бахмут стали найдорожчими для Росії за весь час повномасштабної війни.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.