Електронні документи стають дедалі популярнішими, оскільки позбавляють людей клопоту з яким вони стикаються під час робити з їх фізичними екземплярами.
Про те, які документи доступні в застосунку "Дія" - в матеріалі РБК-Україна.
Список доступних документів в "Дії" постійно розширюється. Лише станом на сьогодні їх більше десятка: від свідоцтва про народження до студентського квитка, чи пенсійного посвідчення.
ID-карта в "Дії" є електронним паспортом. Завдяки йому можна не перейматись про фізичний екземпляр, відкривати рахунок у банку, забирати посилку на пошті, або ж отримувати державні послуги.
Варто зауважити, що паспорт-книжечка не підтягується у "Дії".
Закордонний паспорт можна використовувати на рівні з ID-карткою для посвідчення особи.
Він з'явився після запровадження воєнного стану. Документ містить паспортні дані й податковий номер. Його, наприклад, можна показувати поліції, або ж військовим територіальної оборони на блокпостах.
Документ є цифровим екземпляром податкового номера. Їм можна скористатись під час відкриття рахунків у банку, працевлаштування чи оформлення кредиту. Зокрема документ можна пошерити, аби не витрачати час на ксерокопії.
Є одними з перших документів, які з'явились в застосунку. Ба більше, в "Дії" також доступна функція шерингу, яка дозволяє "позичити" власне авто довіреній людині.
Документ можна показувати поліції замість фізичного екземпляра.
Серед інших документів:
Окрім документів, в "Дії" також є велика кількість корисних послуг:
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.