"Укрпошта" згортає обмін: де ще можна отримати LED-лампи
"Укрпошта" оголосила про другий етап "оптимізації процесу" обміну старих ламп розжарювання на економні LED-лампи.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу "Укрпошти".
За даними прес-служби, з 10 квітня ще 500 відділень "Укрпошти"перестануть бути доступними для онлайн-замовлення лампочок. Здійснити обмін в цих пунктах можна буде до 17 квітня (як користувачам "Дії", так безпосередньо у відділеннях).
"З 1 травня обміняти старі лампи розжарювання на світлодіоди можна буде тільки в обласних центрах країни, де зберігається найбільший попит і потреба", - йдеться в повідомленні.
Станом на зараз в усіх населених пунктах країни до обміну доступно 7 млн ламп. Ще 5 млн світлодіодних ламп поступлять в Україну найближчим часом, повідомили в прес-службі.
У компанії радять звернути увагу на наявність відділення "Укрпошти" у переліку доступних відділень у застосунку "Дія". Якщо відділення є у списку, мешканці міст, смт, та сіл, у яких наявні автоматизовані відділення "Укрпошти", зможуть зареєструватися і, подавши заявку, обміняти лампи протягом наступного тижня.
У населених пунктах, де працюють пересувні відділення Укрпошти, лампи наявні у вільному доступі без попередньої реєстрації. В обох випадках для обміну потрібно мати паспорт, РНОКПП та лампи. Обміняти можна до 5 ламп старого зразку з будь-яким цоколем на таку ж кількість LED-ламп.
З початку старту програми вже майже 3,5 млн жителів України обміняли 16,5 млн ламп.
За даними "Укрпошти", програма, фінансована ЄС, має на меті надати українцям безкоштовно 50 млн лампочок, з яких фінансування на закупівлю 30 млн вже надав ЄС, ще 5 млн - уряд Франції. Наразі партнери проекту розглядають варіанти розподілу та обміну решти ламп.
Нагадаємо, "Укрпошта" з 22 березня скоротила кількість відділень, де можна обміняти старі лампи розжарювання на енергозберігаючі LED-лампи.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна - www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.