Ткаченко: останні кілька місяців інтерес до телеграм-каналів падає
Інтерес українців до телеграм-каналів знижується, хоча вони ще досить популярні. Тому для влади важливо знайти відповідь, як вибудовувати стосунки з Telegram.
Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.
"Порівняно з довоєнним часом вони (телеграм-канали, - ред.) зросли дуже сильно. … Але тренд останніх пари місяців говорить про те, що і до телеграм-каналів чи то звичка прийшла, чи то зацікавленість падає, але росту такого, який був від початку війни, ми не спостерігаємо", - сказав він.
На питання щодо ризику від впливу телеграм-каналів та інформації, яку вони розповсюджують, міністр відзначив, що це "дискусія, в тому числі і для інформаційного "Рамштайну".
"Якщо з соціальними мережами по типу Facebook або YouTube є комунікація, не завжди вона якісна, але тим не менш вона є, то з Telegram такої комунікації немає. Це також глобальне питання – яким чином вибудовувати стосунки з Telegram", - сказав Ткаченко.
За його словами, у цьому питанні є певні напрацювання, які Україна запропонувала західним партнерам. Втім, деталі міністр не став розкривати.
"Варіанти вийти на таку комунікацію, ми сподіваємося, існують. Тим більше Telegram – це ж одне з джерел отримання інформації українцями на окупованих територіях, українського сегменту Telegram", - додав чиновник.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн та персональні дані редакції. Єдиний домен РБК-Україна - www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.